Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szerint nincs fiú lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint nincs fiú lány között barátság, azok az ilyen eseteket hogy magyarázzák?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom aki el van hízva, így abszolút nem jön be szexuálisan, el nem tudnám képzelni hogy én vele valaha szexuálisan összekerülnék mert abszolút nem vonzó számomra, viszont ő sem tudna nagyon vékony pasikhoz vonzódni, mint amilyen én vagyok ezt meg is mondta elején és látom is rajta egész más típusú pasik jönnek be neki, viszont hihetetlen módon megvan a közös hang nagyon jókat tudunk beszélgetni ez mi ha nem barátság fiú lány között?
márc. 1. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Én szerintem létezik, de csak akkor mint írtad ha egyáltalán nem tartják egymást vonzónak. Ha az egyik egy idő után elkezd érezni több mint baráti érzéseket akkor már bukta van.
márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Ilyen esetben a vonzzám olyan hogy vagy van vagy nincs, az nem változik sok embernél, ilyen esetben ha ennyire nincs egymás között vonzalom és így is marad, de ha a szellemi dolog megvan, akkor mi van...
márc. 1. 18:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A "lelkitárs" maszlag miatt elő fordulhat, hogy elkezd érezni többet főleg ha magányos. De nem valódi érzések ezek.
márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Az el van hízva, az mit jelent?
márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Az én haverom is úgy tudja hogy sosem tudnék vonzódni vékony, alacsonyabb pasihoz aztán kb 3 éve bele vagyok esve titokban.. erről ennyit.
márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, van párod? A csajnak van párja? Ha egyikőtöknek sincs, akkor pótlékok vagytok egymásnak, mivel nem tudjátok mással megbeszélni ezeket. Ha egyikőtöknek vagy mindkettőtöknek párja lesz, ez a "barátság" is megszűnik. Kivéve, ha mégse csak barátság.
márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudhatod, hogy mi történne egy buli után, részegen köztetek.
márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem vonzó barátaim is voltak, vannak. Egyáltalán nem számít, hogy na vajon totál részegen egy lakatlan szigeten beviagrázva, becuccozva lefeküdnénk-e, a lényeg, hogy nem tesszük és érzések sincsenek.🤷‍♀️ Van olyan haverom, akivel mind a ketten voltunk egyszerre szinglik, és senkinek nem jutott eszébe a másikra mászni, másokkal randizgattunk. Én se vagyok ronda, a barátaim sem, de ez nem így működik, hogy valaki elérhető, akkor azonnal dugni akarunk.
márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Ki mondta, hogy nincs? Tizenéves barátságaim vannak férfiakkal. Van köztük vonzó és olyan is van, akinek én is vonzó vagyok. De értelmes felnőtt emberek vagyunk, nem minden a szexről szól. Nekem van férjem, sokuknak van felesége/párja. Sőt, a férjem is jóban van a legtöbb barátommal, van, hogy együtt mennek ide-oda én meg itthon vagyok.


Az egyik legrégebbi barátságom konkrétan még a gimnázium első évéből van. :D és azt látom, hogy vonzó férfi, ő is vonzónak tart engem, de ennyi. Ennyi idő után már abszolút nem tudunk egymásra ellenkező neműként tekinteni, kb olyan mintha a testvérem lenne. Most épp a férjemmel mentek el focizni.


Szóval léteznek ilyen barátságok (nagyon sok is).

márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

9, de hogy mondhatsz ilyet? Itt a Barátok közt nevelt fel mindenkit, úgyhogy az a norma, hogy két ellentétes nemű mindig baszik...

/Irónia/

márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!