Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki magyarázza már el....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarázza már el. Mitől olyan nagy szám egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Sosem volt barátnőm. Nem is kerestem, nem is hiányzik. Csókolózni csókolóztam már. Orál is volt. De ezek nem olyan hú de nagy dolgok. Valaki, bárki, akár aki nálam fiatalabb, írjon már rám privátba és mesélje el, hogy miért fontos ez az életben, miért mindenki ennyire kapcsolatfüggő? Merthogy ezt veszem észre.


Értelmes diskurzust nem bírok folytatni egy csajjal sem, mert egyből pletykálnak, hogy biztos bejön nekem vagy valami, miközben csak barátkozni akarnék... Megszólítani nem mernek, mert sokat edzem, tartanak tőlem vagy nem tudom. (Azért gondolom, hogy kinézetem miatt, mert régen még oda mertek jönni hozzám a lányok, ma már nem.)


Úgy érzem rengetegen keresik a kapcsolatot, mindeközben magukkal sincsenek rendben mentálisan. Előtte talán önmagukon kéne dolgozni.


Egyébként az is zavar, hogy állandóan azt a hülye tiktokot pörgetik, amit leszívja az energiájukat, depressziós vagy kamudepressziós csajokból is rengeteg van manapság. Nekem is volt instám, snapem régen, de már vagy 2 éve töröltem ezeket, időpazarlás.


Na most jól kiírtam magamból mindent. A lényegi kérdés az az lenne, hogy miért kerítenek az emberek ekkora feneket egy kapcsolatnak? Miért játszik központi szerepet egy szimpla beszélgetésben? Merthogy sokan erre asszociálnak. Az a csaj/ok, akivel kiderült, hogy csak barátkozni akarok, elkezdtek ignorálni. Mi bajuk van ezeknek?


Bocsánat ha nyers voltam és a helyesírásért. Ez most így ki jött belőlem, 1perc alatt írtam le.



2023. jún. 14. 21:48
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
87%
Pl ezt meg tudnád beszélni a csajoddal.
2023. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Ok. Látom nem olvastad a kérdésem.
2023. jún. 14. 21:53
 3/54 anonim ***** válasza:
87%
De, unalmas nyávogás.
2023. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
91%
Nem nagy szám. Az ember nagy szám, aki mellett úgy érzed, mintha az eltitkolt (és nagyon szexi) lelki ikredre találtál volna. Csak akkor lesz nagy szám, ha a megfelelővel vagy, belé szerelmes vagy és szereted, ezektől az érzésektől lesz nagy szám, nem a racionális évektől, amikkel most téged itt (szerinted) meg kellene győzni.
2023. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom az érzelmi intelligenciád nem valami fejlett. Én azért szeretek kapcsolatban lenni, hogy legyen kivel összebújni, legyen kit szeretni és aki engem szeret, mindent meg lehet osztani vele stb.
2023. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
84%

Ha tik tokosokkal ismerkedsz ne csodálkozz

Te nézel ki magadnak ilyanokat akik nem kellenének. Rossz helyen a fókusz. Azokat figyeld akik kellenének.

2023. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

Miért feltételezgettek állandóan? Alacsony érzelmi intelligencia, érvekkel meg kell engem győzni... Ezeket valaki a szátokba rágja? Nem is ismertek.


Tök értelmesen feltettem egy kérdést, de azért oda szúrni csak oda kell a válaszadásnál...

2023. jún. 14. 22:03
 8/54 anonim ***** válasza:
90%
#9 nem szurkálódni akartam, de ha te nem vágysz intim érzelmi kapcsolatra valakivel, akkor lehet nem valami fejlett az érzelmi világod.
2023. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
21%
Mert elemi ösztön. Egyszer, ha valami komolyabb próba elé állít az élet és lesz veled valaki, majd megérted.
2023. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
11-es Akkor elnézést, félreértettelek. Néha vágyok, de hamar elmúlik.
2023. jún. 14. 22:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!