Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként ti ilyen hazugságnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként ti ilyen hazugságnak bedőlnétek?

Figyelt kérdés

Egy idióta hát mondhatni vesztes ismerősöm csinálja, hogy facebookra, instára kirak kamu posztokat időnként hogy eladó a kocsim és odarak egy 80-100 millió értékű autót vagy kiírja hogy eladó a lakásom 300 millió, és ilyen luxus lakásról leszed fotókat mintha az az övé lenne és árulja.


Úgy jöttem rá hogy csinálja hogy először nyilvánosra állította facebookon és csak mikor röhögve kérdeztem hogy haver mi ez a kamu akkor kezdte finomhangolni a hazudozást hogy csak bizonyos női ismerőseinek jelenítse meg.


Értem hogy mire megy ki de ezzel max egy két nagyon buta nőt fog átverni.


márc. 2. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, hogy neki elég is, ha mindig van 1-2 buta nő aki kiveri... izé... akit átver.
márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

# 1


de basszus ez a kreativitás hogy ilyen hogy jut eszébe, ez kegyetlen XD

márc. 2. 23:08
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Kreatív az tény. Kicsit ostobán csinálja, de majd belejön. Persze sajnálom azokat, akik ilyennek belőlnek.
márc. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
csak nincs olyan idióta nő aki ennek bedől.
márc. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Mai világban, mikor a "legbutább szőke" is az instagram mestere, szerintem ez inkább nevetséges nekik.
márc. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akinek ilyen kocsija vagy lakása van, az 1. Nem facebookon árulja, ahol nincs fizetőképes kereslet. 2. Nem csak a hirdetésben vannak róla fotók, hanem régebbről is. 3. A közösségi oldalakon mindenki fényűzőbb életet mutat, mint a valóság. Akinek ilyen vagyona van, annak a posztjai is tükrözik: nyaralások, drága helyek, síelés, vitorlázás, méregdrága hobbik, ruhák, cipők, és a BARÁTI KÖR.

Lehet, hogy felkelti egy-egy gold digger figyelmét a hirdetés, de pár perc alatt lebukik, hogy kamu. Esetleg valami gheczibuta putrisori libát be tud vele etetni, de ő is úgy fog hozzáállni, hogy van pénze bőven, bármire meghívathatja magát, semmi se drága.

márc. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem dőlnék be, nem akarok lakást venni.
márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!