Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon gondolkoztam, hogy valamit nem elmondani (ha nem kerül szóba) hazugságnak tekinthető-e?

Figyelt kérdés
Például lelki dolgokat és előzményeket az életedben.
2021. ápr. 3. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Az ismerkedési szakaszban nem kell mindent az orrára kötni, de ha már együtt vagytok, akkor azért jóval több dolgot megoszthatsz vele. De nem kötelező, mindenkinek van ugyanis magánszférája.
2021. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha úgy érzed, hogy el kellene mondanod, de inkább nem mondod, akkor igen.
2021. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha még csak most kezditek megismerni egymást, akkor nem szükséges mindent elmondanod, de egy hosszútávú kapcsolatban, ami évek óta tart érdemes lenne beszélni róla.
2021. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi. Ha olyan dolog, amirúl tutod, hogy nagyon rosszul érintené a párod, akkor igen, más esetekben meg az embernek van privát szférája.
2021. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem hauzugság hallgatni bizonyos témákban.
2021. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Őszintén kérdezem, hogy miért már működő kapcsolatban kell elárulni dolgokat? Nekem az tűnne logikusnak, hogy az elején elmondok mindent. Kinek van kedve évente szakítani, mert kiderül valami turpisság, amit az elején nem lehet elmondani?
2021. ápr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontosnak tartod a személyiséged alakulásában, illetve, hogy jobban megértse, hogy mit miért teszel, akkor mindenképpen ajánlott elmondani, akkor is ha nem kérdez rá. Illetve az olyat is illik elmondani ami tudod, hogy akár kizáró ok is lehet.
2021. ápr. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg. Peldaul az elozo partnereket szemet dolog kibeszelni.
2021. ápr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem Mo.-n tökmindegy:

ha elmondod, azért dobnak, ha nem mondod el, és kiderül, vagy úgy alakul, hogy a helyzet kidobja azt, akkor azért dobnak.

Ha bárhogyan is, de kiderül, akkor jön az agyalás, hogy "gyagyás" a másik, ezért nem kell.

2021. ápr. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem téma függő.


Pl. ha nem akarod elmondani, hogy szekáltak a suliban egy beszélgetés alakalmával, akkor szerintem az oké.


Ha azt nem akarod elmondani, hogy múlt héten xy-nal kávéztatok, akkor az nem oké.

2021. ápr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!