Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hazugságnak számít, át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hazugságnak számít, át akart verni, vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

a pasimmal párkapcsolatban vagyunk.

a múltkor volt egy szabadnapja amire nem számított, mert eredetilegkellett volna dolgoznia de aztán kiderült hogy mégse.

azt mondta, hogy ha így alakult akkor találkozik a barátaival.

megkérdeztem tőle hogy fiúk e vagy csajok is lesznek, mert nem nagyon tolerálom ha más nőkkel lóg. egyébként azt mondta hogy sosem találkozgat nőkkel,barátilag sem.

3 fiú haverjával elmentek egy strandra, küdött is egy képet stb...

ez volt másfél hete, egy pár nappal ezelőtt egy ismerőse kirakta facebookra, egy közös képüket ahol hajókáznak, a párom, 2 pasi, és egy nő. teljesen más brigád mint a strandon.

a párom még be is lájkolta, így láttam meg.

kicsaptam a balhét, ugyanis nem említette nekem ezt, majd közölte hogy ez ugyanazon a napon volt amikor a strandra ment, csak később. a kollégái amúgy akik a képen vannak, ez 100%,meg oda is van írva.

teljesen más ruhában van a barátom a képen, de azt állítja hogy átöltözött a strand után.

teljesen kiakadtam ezen, mert nem mondta, és abban a hitben voltam hogy nem megy sehova nőkkel. nagyon rossz érzés hogy itthon várom hogy írjon, közbe pedig hajókázgat és más csajjal dumálgat.

azt mondta hogy ha akarta volna ezt rejtegetni akkor nem lájkolja be, és hogy ő nem tervezte hogy kivel találkozik, csak elindult és velük is összefutott. nem tudom mit gondoljak, lehet hogy ez nem is aznap volt? illetve azon a napon azt mondta csak a strandon volt éa ment haza? túlreagálom? ti mit szólnátok ilyen esetben? teljesen felforrt az agyvizem...


2018. máj. 24. 18:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Ha az ő szemszögéből nézem minden féleképpen túlreagálod....

Ha meg akar csalni ugyis megfog fölösleges féltékenység miatt veszekedni....

Nem tudom, hány évesek vagytok de az írásod alapján nem lehettek idősek. Adj neki teret had legyen a barátaival mert ha nem adsz besokal és vége lesz mindennek.

2018. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
Ez igy nem lesz jo. Ketes idopontok, likeolgatasok..stb. Bizalom hianya. Haaaat.....
2018. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Gratulálok.
2018. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
most akkor én vagyok a rossz mert ő hazudott? vagy mi?
2018. máj. 24. 18:08
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Figyelj te rákérdeztél ő meg elmondta (hogy igaz-e vagy sem azt én nem tudom) de itt az a baj te nem is hiszel neki, de miért?
2018. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem.

Mind a ketten hibasak vagytok.

2018. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hát pont ezért, hogy higyjek neki, ha a facebookról tudom meg merre járt?
2018. máj. 24. 18:13
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen terror mellett teljesen érthető, hogy inkább hazudozik össze-vissza ...
2018. máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
terror? melyik csaj örül ha a pasija más nővel hajókázik, miután azt ígérte nem találkozgat csajokkal?
2018. máj. 24. 18:15
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

Lehet tenyleg veletlen akadt belejuk. Bar akkor szepen elkoszonhetett volna, hogy “kossz a napot, en elteszem magam holnapra udv”.

A masik meg, a legrosszabb helyre jottel kerdest kiirni.

Itt mindenki Jezus Krisztus, Szuz Maria, megfontolt hidegveru objektiven lato, szeles letoszogu valaszado...(ironia).

2018. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!