Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a hihetetlen selejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hihetetlen selejt kínálat a netes társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Gondoltam kipróbálom, de óriási csalódás. Nem térek magamhoz.


Egymás után hozza fel az elvált, gyerekes, munkás, bőven 40 feletti rémigénytelen (a rendetlen szobájában fotózza magát, mögötte a szárító rajta ruhákkal, vagy pl. a lepukkant vonaton selfie, mint profilkép stb.) férfiakat mindenféle vidéki kis településekről.. pedig beállítottam a lakhelyet, és minden egyéb szempontot.


Közben meg azt látom az utcán, hogy jóképű 30-40-es férfiak ronda lányokkal sétálgatnak együtt. :Oo Hogy van ez?


márc. 3. 17:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg te is rosszabb kategória vagy mint hiszed, legalábbis emberileg máris nem tűnsz túl nagy értéknek.
márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Úgy van ez, hogy a normális férfiaknak nagyon hamar elegük lesz a társkeresőkből. Aki ott van, az meg... nem a csúcsok csúcsa.
márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Válogass akkor inkább a női felhozatalból az biztosan minőségibb.
márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%

"Közben meg azt látom az utcán, hogy jóképű 30-40-es férfiak ronda lányokkal sétálgatnak együtt."


Egyetértek. Én is rengetegszer látom azt (amúgy Budapesten), hogy teljesen jóképű férfiak totál alsókategóriás külsejű, nem szép (vagy kifejezetten csúnya) arcú, gyakran kövér nőkkel sétálnak kézen fogva.


Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ennek a férfinak valami elmebetegsége van, hogy nem veszi észre, mennyire nem vonzó az a nő, akit ő felvállal a világ előtt, mint barátnőt? Van köztük egyáltalán szex otthon? A nőnek bezzeg volt elvárása külső tekintetében, mindenképpen jóképű férfit akart, annak ellenére, hogy ő nem néz ki jól.

márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%

A jó nők már külföldön vannak, a selejt maradt itthon csak.

10 éve még csinos lányok szolgáltak ki az éttermekben, ma már egyet sem látni. Csak a kövér, igénytelen maradt.

Az életkedvem is elmegy.

Az a kevés jó bőrnek meg emiatt túlságosan nagy az arca.

márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Azert lehet mert normális, komoly kapcsolatra alkalmas ferfi eleve nincs olyan sok. Pont ezert az ilyenek el se jutnak társkeresőig.


Egyébként az elvált, a gyerekes, vagy a munkás az nem zárja ki hogy közben normális, a rendetlensegben, vagy vonaton, vagy akar egy wc-vel a hata mögött (igen, láttam ilyet!) szelfiző viszont igen.

márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
11%
A MAGYAROK nem setalgatnak lanyokkal. Mi szegyeljuk a lanyokat.
márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A lakhelyed egyébként Budapest? Arra tippelnék, hogy nem, hanem egy vidéki (nagyobb) város, és azért jöhetnek a kistelepülésekről is a profilok, mert egyszerűen elfogynak a városiak hamar, utána nem tud már kit feldobni. De a vidék amúgy is ilyen sajnos, ez a netes felhozatal. Az utcán azért én is mást látok, ezt a típust meg max. a gyárak céges buszairól leszállni.
márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
Így jártál. Neked már csak én maradok. Ugyanitt cica eladó.
márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
te milyen nő vagy amúgy x/10?
márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!