Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a hihetetlen selejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hihetetlen selejt kínálat a netes társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Gondoltam kipróbálom, de óriási csalódás. Nem térek magamhoz.


Egymás után hozza fel az elvált, gyerekes, munkás, bőven 40 feletti rémigénytelen (a rendetlen szobájában fotózza magát, mögötte a szárító rajta ruhákkal, vagy pl. a lepukkant vonaton selfie, mint profilkép stb.) férfiakat mindenféle vidéki kis településekről.. pedig beállítottam a lakhelyet, és minden egyéb szempontot.


Közben meg azt látom az utcán, hogy jóképű 30-40-es férfiak ronda lányokkal sétálgatnak együtt. :Oo Hogy van ez?


márc. 3. 17:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
29%

Az akinek a férfi populáció 999 ezreléke szemét. A Chad Alfa pedig szerinte nála rosszabb nővel jár. Az emberiség szemete. Mentsen meg tőle az ég.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%
Amilyen egy ország...
márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Normális emberek élőben ismerkednek.
márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#9

Milyen macskád van? 😍

márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát igen. Tényleg így van. Én állítólag jól nézek ki, de levegőnek érzem magam sokszor. Neten is fent vagyok tarskereson egyik se igaz rám amit irtal, de mindig megkapom hogy biztos "take" a profilom...ki érti ezt..
márc. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
*fake
márc. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

"Én is rengetegszer látom azt (amúgy Budapesten), hogy teljesen jóképű férfiak totál alsókategóriás külsejű, nem szép (vagy kifejezetten csúnya) arcú, gyakran kövér nőkkel sétálnak kézen fogva."


Pont ezt látom, és le vagyok döbbenve! És mindig azt kérdezem magamban: HOL és HOGYAN fogta meg az a nő?!



Én magamat 8/10 pontosnak tartom.

1.6M, 44 kg, arányos, szőke hosszú hajú, szép bőrű, rendezett (már-már rendmániás) jó anyagiakkal rendelkező (500 nettó felett kapok) nő vagyok.

Saját lakásom van (bár nem túl nagy). Autóm nincs, mert nincs rá szükségem, de van jogsim és sokat vezettem, de eladtam, a belvárosban lakom (Bp).


Nincs gyerekem, se kutyám, se macskám, nem voltam sosem házas, nem cigizem, nincsennek függőségeim, és nincs mögöttem semmiféle bántalmazó/sérülést okozó párkapcsolat.

márc. 4. 08:22
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

17# túl sokáig válogattál fiatalon, aztán hoppon maradtál.


Az utcán sétáló jóképű férfiak valszeg nem a felszínes kategória, akinek egy nő a testúlyból és a nettó fizetésből áll.


Nem is az igénytelen férfiak sora az aggasztó, hanem az, ha lesz is egy neked tetsző, az kis valószínűséggel fog téged választani.

márc. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#17

Szerintem kicsit el vagy szállva magadtól. Vagy túlságosan felszínes vagy. Normális pasi nem ezt nézi, nem a számok számítanak. Biztos jól nézel ki, (bár szerintem borzasztó vékony vagy), de egy komoly kapcsolathoz ez bőven kevés, meg az is amiket írtál. Az pozitív az biztos, de nem minden.


A másik meg hogy ezek a pasik akiket látsz, meg a nőik is, lehet soha nem voltak társkeresőn, így ott nem is találhattad volna meg őket.

Próbálj inkább személyesen ismerkedni. Én se társkeresőztem soha, sőt egyetlen pasim sem, viszont jókat tudok mulatni a társkeresőzős storykon.

márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!