Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkora gond, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora gond, hogy nincs párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Alig egy éve szakítottam a barátommal akivel nagyon régóta együtt voltunk, gyakoratilag gyerekként jöttünk össze. Békésen váltunk szét, egyszerűen csak annyi volt a gond hogy nagyon más irányba fejlődtünk, és egy idő után rájöttünk hogy már nem ugyanazt akarjuk az élettől, nem tudjuk közösen elképzelni a jövőnket. Mivel nekem ő volt az első és egyetlen barátom így nem igazán ismertem az igényeimet, nem tudtam milyen érzés egyedülállónak lenni, és nem akartam úgy beleugrani egy új kapcsolatba hogy nem tudom mit szeretnék attól a kapcsolattól. Őszintén szólva rég voltam annyira boldog mint a szakítás utáni időszakban, a barátaimmal is több időt tudtam együtt tölteni, magamat is jobban megismertem és elkezdtem élvezni a saját társaságomat, egyszerűen jobban élvezem az életet mint valaha.

Viszont a családom és a rokonok teljesen ki vannak készülve tőle hogy még mindig nem találtam senkit, most már ott tartunk hogy minden egyes találkozás alkalmával visszakanyarodunk a témához, az egyikőjük még kerítőnőt is játszik újabban. Egyszerűen nem értem, miért akkora gond hogy nincs barátom? Már százszor elmondtam nekik hogy jól érzem így magam, nem szeretnék fejest ugrani egy új kapcsolatba, és hogy jelenleg mem érzem úgy, hogy sietnem kellene a pártalálással. De mintha meg se hallanák, és ez már kezd rámenni a velük való kapcsolatomra, elkezdtem ritkábban látogatni őket mert egyre jobban zavar, hogy nem tudják elengedni a témát. Jár más is hasonló cipőben? Mit lehet ilyenkor tenni vagy mondani, hogy megnyugodjanak?



márc. 3. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Ilyenkor egyedül csak az segít, ha bekeményítesz, kérdező. Te még soha nem küldtél el senkit úgy jó istenesen a halál f%&*ára?
márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kerek perec mondd meg nekik, hogy a te életedről van szó, amihez ilyen szinten nincs közük, köszönöd szépen, de se véleményt, se tanácsot nem kérsz többet tőlük. Ha nekik ez nem tetszik vagy megsértődnek, hát így jártak. Legalább tudod, kikkel kell kevesebb kontaktot tartanod a jövőben a lelki jóllétet megőrzése érdekében. Egyébként számomra hihetetlen, hogy mások mindig annyival jobban tudják, hogy kinek mi a jó, még ha rokonokról van szó, akkor is. Bezzeg a saját házuk táján sepregetnének így.
márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!