Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már gyereknek is megmondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már gyereknek is megmondtam anyának, hogy sosem lesz feleségem, és gyerekem. Most felnőttként sem változott a helyzet, nem is éltem sosem párkapcsolatban, de még komoly kapcsolatom sem volt, csak alkalmi szexek. Mi lehet a gond velem? 28/F

Figyelt kérdés

2023. okt. 15. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Az önbeteljesítő jóslat beigazolódni látszik. Vigyázz mit kívánsz! :D
2023. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez gond?
2023. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem gond.

Nem kell azon feszengned hogy egy társadalmi sémát kövess.

Házasság s gyerek.

Boldog vagy? Igen? Akkor minden rendben. :)

F.

2023. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig tudtam, hogy sosem lesz gyerekem. Mindenki tipik. azt hitte, hogy áh, majd biztos szerelmes leszel és változik. Nem változott. Voltak és van kapcsolatom. Barátnőim mindig idősebbek voltak, jobbára 40+. Akik jellemzően már nem akarnak gyereket. Nekem ez mindig tökéletesen működött. Kora huszonévesként házasodni még akartam, de mára már semmit nem jelent nekem.

Nekem volt igazam? Nekem. Érdekel mások véleménye? Nem. Max elzavarom a halálba, aki elkezdi osztani az észt arról, hogy így nincs értelme az életnek.

Nem akarok és nem is vagyok hajlandó mások elvárásainak megfelelni.


32/F

2023. okt. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

28 éves vagy. Nem hiszek a nemek szerinti általánosításban egyetlen témát kivéve, és ez a gyerekvállalás.


Mindkét nemből vannak, akik meggondolják magukat, de ha voltál már ilyen fórumokon, a nők legtöbbször kevésbé változtatják meg az álláspontjukat. A férfiaknál sokkal több a fence-sitter, illetve az, akinek mindegy, lesz-e gyerek vagy sem - és ez mutatja a legjobban az okot. Ha lesz, úgysem az ő problémája lesz.


A férfiakat az öregedés és az elmúlástól való félelem "egyszerre" éri. Míg a nőket kb 30-tól ezzel ijesztgetik, szépen fokozatosan hozzászoknak. A férfiak hirtelen a semmiből jönnek rá, hogy öregszenek. (Tudod, mint az a példa, hogy ha folyamatosan melegszik a víz, egyre jobban hozzászoksz, ha egyből forróba dobnak, megérzed.)


Ezért van a férfiaknál a kapuzárási pánik. Akinek családja van, lehet úgy gondolja, nem élt eleget, aki meg egyedül van, az 50 évesen pánikol be, hogy talán mégis kell gyerek.

2023. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig nincs gond veled míg mást nem vágsz át szexért! Amúgy kit érdekel hogy nem akarsz kapcsolatban lenni, vagy utódot? Esetleg a szüleid, de hát ez a te életed.
2023. okt. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%

Lényeget kihagytad: miért nem szeretnél gyereket?


Jellemzően az emberek 50, 60 évesen bánják meg, hogy nincs gyereke, amikor már késő. Idő előrehaladtával felértékelődnek az emberi kapcsolatok és visszatekintve kevésbé fog számítani, hogy kidolgoztad a beléd, elutaztál Madagaszkárba.

2023. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert én is egy gyerek vagyok agyilag, nem akarok felelősséget. Minél több nővel akarok szexelnj
2023. okt. 15. 17:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg az is, hogy apám nem foglalkozitt szerintem nagyon gyereknek velem, és benne van a tudatalattimban
2023. okt. 15. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!