Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan miért akarják visszahódí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért akarják visszahódítani az exüket ahelyett, hogy továbblépnének és új párt keresnének? Nők is.

Figyelt kérdés
Ismerősöm lelki segélyszolgálaton önkéntes és meséli, hogy sok ilyen hivásuk van, hogy emberek képtelenek elengedni az exüket és arról kérdezgetnek vajon hogyan tudnák visszahódítani.
márc. 3. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

A megszokás nagy úr.Lehet,nem az ex személyéhez,hanem a vele átélt dolgokhoz ragaszkodnak.

Talán az is belejátszik,hogy a megszokott rossz is jobb a magánynál és a bizonytalanságnál.

Mondjuk én férfi létemre sosem mennék vissza és nem engednék vissza senkit.Sosem szabad ugyanazt visszakapni,ami már elromlott. Láttam erre elég példát bőven,hogy miért nem.

Az emberekben nincs tartás.Nem becsülöm azt,aki szakít,mert úgy bánnak vele aztán szinte a küszöb alatt csúszik vissza, gumigerinccel,kakis nyelvvel,megalkudva ....

márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Semmi értelme az ilyen dolgoknak, módszereknek. Ha szakítottak veled akkor az exedet már nem fogod érdekelni mit csinálsz és mivel próbálod őt visszahódítani!
márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

nők tartalékolni szeretnek ezért langyos vízben tartják az exet még akkor is ha ők dobták ki.


pasik meg nehezen találnak új nőt ezért kezdenek sok esetben kaparni vissza.


mind a kettő magatartás szánalmas.

márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Felettem meg válaszolták. De hasonló helyzetben vagyok azzal a különbséggel, hogy tartom magam ahhoz, hogy nem szeretnék visszamenni hozzá.

Kicsit mesélek mit élek most át hátha így könyebb megérteni azokat, akik visszamennek. Bár én sem ajánlom főleg, ha bántalmazó volt a kapcsolat muszáj nélküle tovább menni.

1.Mindenről ő jut eszembe. (Hiába bántalmazó kapcsolat, voltak jó emlékek.) Ez zavaró tud lenni. (Mi együtt éltünk sokáig, de annak is nagy nehézséget okoz aki nem vele él minden tárgyról minden helyről, dalról apró kicsi dolgokról is például, hogy ezt ő mennyire szerette)

2. Nekem az alvás nehézkes úgy, hogy már nincs. De én szeretek mással aludni úgy érzem magam biztonságba. Így van, hogy az alvási szokásom is felborult.

3. Az élet felborul. Ha rossz is volt sokszor teljesen más lesz nélküle. Főleg, ha nincsenek megértő emberek a közeledbe. Én itt gyakorin kaptam segítséget. Ki tudtam írni magamból valakinek aki aranyosan meghallgatott és valós megértéssel fordult hozzám.

4. Olyan mintha elvonó kúrán lennél, ha nem is volt egészséges szeretet figyelem az amit kaptál tőle. Akkor is kaptál.

Ráadásul próbálnak a bántalmazók is mindenhogy visszahódítani visszaszerezni az áldozatot. Sokszor a szivükre hatnak. És mivel az aldozatok azok akiknek nincsrendben az önbizalmuk és az önértékelésük hajlamosak visszaesni.

márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Illuziokhoz ragaszkodnak. Es azt vetítik ki az exre.


Akarnak szerelmet kapcsolatot es nincs akire kivetitsenek csak az ex.

márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Nézz körül.

Annyira nehéz most tényleg komoly kapcsolatot találni, nem csodálom, hogy a nem egészen jóhoz is ragaszkodnak az emberek.

Inkább mint kapcsolat keresésbe kezdeni.

márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Való igaz. A társkeresés nagyobb pokol mint néha egy egy toxic kapcsolat.
márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Exférjem mondjuk rájött, hogy nem ezt képzelte el a szeretőjével, hirtelen pár hónap különélés után fontos lett a család és a házasság. Nevetséges
márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én ilyen helyzetben voltam - nőként, évekkel a szakítás után. Olvasgattam pszichológiai cikkeket a témában (nem ilyen női magazin szintűeket). Kétféle visszavágyódás van: az egyik valóban inkább a megszokás, az ismerősség érzése. A másik eset, amikor valaki tanul a hibákból, fejlődik - ilyenkor maga a kapcsolat működőképes, nem toxikus, csak beazonosítható és orvosolható hibák mentén félresilkott. Mi békében váltunk el, csak nem tudtunk kezelni bizonyos problémákat. Évek teltek el a szakítás óta és bárkivel próbáltam új kapcsolatot kialakítani, mindig arra jutottam, hogy azzal a bizonyos exemmel mennyivel jobban működtünk minden téren. Beszédes, hogy amikor megkerestem, ő ugyanerről számolt be. Szerintem ha 4-5 évig egyik fél sem jut túl a másikon és mindenkiben ugyanazt keresi, akkor azért érdemes megpróbálni újra. De! A cikkek alapján és már a tapasztalat is ezt mondatja velem, mert most már lassan egy éve toljuk újra együtt: ez már nem ugyanolyan, mint elsőre. Sokkal tudatosabban kell kezelni mindent. Ez egyszerre jó és rossz, hiszen nincs meg a felelőtlen, felhőtlen sodródás, de egyben sokkal stabilabb is. Én azt mondom, hogy aki újrakezdésben gondolkodik, tényleg ezerszer gondolja át, hogy megéri-e, mert ez nem olyan, hogy újrakezdjük és minden szuoer lesz, hanem kőkeményen dolgozni kell érte mindkét félnek. De ha valaki úgy érzi, hogy az adott partnerrel lehet és megéri, akkor hajrá!
márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Mert egyszerűbb.


És kicsit lusták.

márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!