Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szivet sosem kuld csak csokos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szivet sosem kuld csak csokos emojit? Jol gondolom nem szerelmes még ha szivet sosem kuld?

Figyelt kérdés
Tudom hulye kerdes de szamomra ha valaki szerelmes kuld piros szivet, de o sosem csak ezeket a csokos puszifejes olelos emojikat. Es nyilvan zavar de nem fogom kieroszakolni tole sem faggatni. Mit gondoltok?

márc. 3. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

gyerekes vagy, mond meg neki hogy igényled a szív emojit.


addig is itt van kettő tőlem ❤️❤️


oszd be jól!

márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Általában nem szoktak tetszeni ezek a poénos válaszok gyiken, de most felnevettem az előző komment végén 😂

Egyébként szerintem sem kell ezt ennyire túlgondolni. Nem hiszem, hogy egy emojin múlik az, hogy ki mennyire szereti a másikat. A szavak annál is inkább a tettek sokkal többet mondanak. Sokkal fontosabb az, ahogyan beszél veled, ahogyan viselkedik veled. Nem pedig egy emoji, sőt lehet, hogy ő ezzel fejezi ki azt amit te a szívvel szeretnél.

márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nagyon gyerekes és felszínes dolog ilyesmiken aggódni. Nem ez mutatja azt, hogy hogyan érez irántad.

Az én párom sose küld szívet, helyette mindig holdat (belsős dolog közöttünk), de eleve ritkán használ bármilyen smiley-t. Én szoktam szívet küldeni (kéket, mert mindkettőnknek az a kedvenc színe), míg piros szíveket gyakran küldök családtagoknak vagy barátoknak.

A semmin aggódsz.

23/N

márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az nem csókos hanem puszis.

És az olyan loghtosabb. Én vadidehen tarskeresekkel is siman kukdozgetem de pl viberen a like az szivevske.


Nemigen foglalkozik senki ezekkel hogy sziv vagy puszi. Legalábbis nekem mindegy.


Nem leirt szavak nem kifejezett gondolatok, hanem csak odapöccintett vmire.

A gifeket ezért már rühellem is hogy annyi sincs bennük néha hogy ha velem akar kávézni es meghiv, azt ne gifekkel tegye. Simán átléptem az egyik ilyen felett szóra se méltatva lapoztam tovább. És csak láttamoztam a kavéra meghívós gifjét.

márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb problémád.
márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha semmilyen emijoit, és szívet nem használok, sőt még messengert sem, ez azt jelenti hogy soha nem lesz párom?
márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!