Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom által vett ajándék(ez esetben gyűrű) egyszerüen eltört...?

Figyelt kérdés
Félek elmondani neki mert nem tudom mit gondolna, alapvetően se volt egy minőségi darab,de nem akarom, hogy rosszul érezze magát miatta. Nem tudom hogy szoljak neki...

márc. 3. 21:49
A kérdező szavazást indított:
gyűrű
segítség
eltört
barátom
ajándék
nem minőségi
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít, nem lényeges ez egy normális kapcsolatban. Közlöd vele hogy eltört, ő pedig tudomásul veszi. Gondolom mindezért nem esz meg reggelire.:D
márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Megmondod, hogy eltört. Aztán max.elviszitek megcsinaltatni.

Ha ez vigasztal, én eddig az összes gyűrűmet eltörtem, egy kivételével. Ez baromi vastag, már több, mint 20 éve megvan. Az akkori barátomtól kaptam, ezt utoljára, amikor már elég rutinos volt, ahhoz, hogy tudja, milyen kell nekem😂

márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
De most te verekszel vagy hogy törted el?
márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
csináltasd meg
márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha azt mondod, hogy elvitted Mordorba, majd beejtetted a végzet hegyének lávakatlanába.
márc. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Drágaszágot?
márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csokigyűrű?
márc. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég lett volna csak egy árnyékbox is felé, nem kellett volna szétverni a fejét. 😪
márc. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondd el őszintén.

Ha rosszul érzi magát, legközelebb majd normálisat vesz.

márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!