Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen mostani tiktok/insta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen mostani tiktok/insta lányokat egyfolytában vinni kell valahova, újabb helyekre?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, 22-26 éves korosztályban keresgélek. Ne menjünk bele a vitába, de túl vagyok egy váláson meg 2 komoly kapcsolaton. A feleségem 2 évvel idösebb volt, a barátnöim meg velem egykoruak. Tapasztalatból írom hogy nem keresek problémás nöt. A korombeliek meg ált. azok. Vagy van gyereke meg exe aki zaklat minket vagy 30 évesen nincs gyereke és be van kattanva. Ilyenekkel találkoztam, pedig nagyon tartottam magam, hogy korombelit keresek. Normálisat 28 felett nem találtam. Az Isten mentsen meg titeket a nagyon gyerekre vágyó “nincs több idöm hátra mert eddig buliztam” csajoktól. Egyel majdnem megszívtam, aztán kiderült az igazi arca, még jó hogy nem döltem be a “szedek tablettát, stb” dumának.


Szóval … fiatalabb korosztályban keresgélek. Van is egy 23 éves csaj, okos, profi sportoló volt. Viszont azt látom a közösségi oldalain, mint az összes csinos lánynak, hogy minden képen valami más helyen van. Egyik kép veszprémi állatkert, következö egri vár, utána külföld, aztán szegedi dóm, Balaton, Zala, stb stb. Mintha folyton úton lenne. Mivel tudom hol dolgozik, így ezekre csak hétvégén kerülhet sor. Abból amit látok, szombat 8:00-kor el kell indulni otthonról egy új kalandra, délután-este beesni, utána elmenni buliba, városba, barátokhoz. Másnap 8:00 újra indulás. Mert máshogy nem lehet kivitelezni hogy egy hétvégén belül Budapest mellöl Szegedre is elmész meg Sopronba is. 3-4 óra oda és vissza is mindkettö. 6-8 óra csak a kocsiban! Ha még ott vagy 2-3 órát, úgy esel este haza. Nekem ez nagyon furcsa. Nem vagyok begyepesedett öreg, én is szeretek jönni menni, de ezeknek a lányoknak nincs egy napja amikor otthon vannak? Én pl szeretek elmenni a közeli erdöbe sétálni a kutyákkal, kimenni a kertembe kertészkedni, grillezni, grillpartyt adni. Néha csak úgy otthon lenni, filmezni, elmenni egy moziba.

Nem ez a lány ilyen, minden csinosnál ezt a trendet látom. Azt hagyjuk is, hogy akinél Dubai Palm mittoménmi hotel képek vannak az azonnal kuka nálam! Sanszos hogy dubajos az illetö, nem kockáztatok ilyet. Meg nálam már ban filter a “toki0” étterem kép, meg lassan a “g!g!s garden”-ben fotó is. Tapasztalat alapján nem sok jót sejtet. Én alapból nem tudok a kutyáim miatt állandóan minden egyes hétvégén úton lenni, meg a munkám miatt eleget ülök autóban, nincs kedvem 10-16 órát vezetni minden hétvégén. Lemegyek szivesen a Balatonra vagy valahova, nem arról van szó, de nem beosztás szerint mindig.

Nem fogom fel, hogy ezek a lányok egész nap utazgatnak? Nincs családjuk vagy valami? Soha nem betegek? Nem értem teljesen. Tényleg ez egy trend, elöször magamat hittem hülyének, mert ilyen nincs. Aztán mégis van. Most tényleg nincs fiatal, csinos, okos lány akivel normálisan lehet együtt lenni? Olyannal nem is találkoztam akinek nincs közösségi oldala, pedig úgy indultam hogy ilyet lenne jó találni. Arról nem is beszélek, amikor a jogi vizsgára készülö csaj félig hátrafordulva, a fürdöruhás fenekére tett kezekkel (mintha széthúzná) pózol! Milyen világ ez? Közben mondogatják, hogy diplomás, értelmes csajt keressek, ne mükörmöst meg pultost. Hát egyik kutya másik eb. Nem sokat jelent a diploma, ugyanúgy mutogatják a hátsójukat. Volt randim irodavezetö 25 éves csajjal, akinem minden második képén a feneke volt terítéken. Közben meg ö képviseli azt a céget. Söt randiztam komoly orvossal (!) is aki ugyanezt csinálta. Van egy egzisztenciám, jól megy a vállalkozásom, de teljesen azt hittem, hogy simán válogathatok az értelmes, normális nök között, az ilyen partimacákat meg meghagyom másnak. Nem a klubbokban keresgélek meg trendi helyeken! 10-15 éve amikor nagyon csajoztam, azért nagyobb volt az átfedés.

Mit gondoltok?



2021. dec. 10. 10:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Oké.
2021. dec. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Most ez egy ilyen szidjunk minden not poszt? Varj, a negyvenesek kimaradtak 😅


Nem korhoz kotott ha valaki outgoing tipus. Mi is azok vagyunk a parommal, harmincaskent. Mindig csinalunk valamit, megyunk valahova, van hogy egesz hetvegen kirandulunk, kulturalodunk, gyerekkel vagy gyerek nelkul.

2021. dec. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem, hogy minek foglalkozol ezekkel a csajokkal, ha nem tetszik ez az életforma. Ez így megint csak nyifinyafi, egy bizonyos (szűk) rétegbe tartozó csajokat ekézed, ahelyett, hogy ismerkednél olyanokkal (egy sokkal szélesebb rétegből), akiknek az életformájával azonosulni tudsz.
2021. dec. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Egyrészt, "vinni"? Ez rengeteget elmond rólad.


Másrészt, a más életszakaszban lévő emberek máshogy viselkednek? Hallatlan.

2021. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is rengeteget utaztam már huszonegy évesen, most pedig pláne. Péntek délután felszállsz egy repülőre, vasárnap este hazajössz, én például így jártam Londonban először és ebben a két napban egy órára sem ültem le. Sokan vannak így, minket egyszerűen éltet az utazás. Semmi baj azzal, ha te nem szeretsz, vagy ilyen mennyiségben nem szeretsz, csak akkor nem illesz össze az olyan lányokkal, akik viszont igen. Az általad említett pihenős dolgokat én a barátommal hétköznap délután, este ejtjük meg, de persze vannak üres hétvégéink, amik erről szólnak.


Ezt a kirakatviselkedést én se értem, de amennyire én látom, sokan ezzel próbálnak érvényesülni, hiszen férfi oldalról van rá kereslet. Sok férfit nem fog érdekelni, hogy milyen végzettsége és szakmája van, arra viszont felfigyelnek, hogy milyen melle és feneke van. Ez már csak ilyen, de megnyugtatásként, a többség nem ilyen, csak értelemszerűen kevésbé észrevehető ez a réteg, hiszen nem a figyelemfelhívás a célja. Ezért kell a való életben ismerkedni.


Azt viszont megjegyezném, hogy a legtöbb 22-24 év közötti nem fog veled összejönni, mert túl idősnek fog gondolni magához. Ennyi idősen (és csak pár éve volt) számomra egy harminc feletti már külön kategória volt, aki egyértelműen túl idős lenne hozzám. Szóval a helyedben nem állnék rá ennyivel fiatalabbakra, hanem tágítanék a korosztályon (mielőtt félreértés esne, fölfelé).

26/N

2021. dec. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Lehetne itt a gyakorin bevezetni, hogy pluszpontokat szerez, aki képes végigolvasni ezeket a teljesen nonszensz kisregényeket :D
2021. dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de arra nem gondoltál, hogy lehetséges, hogy nem új képeket rak ki?
2021. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16%
Vinni hát. Nincs ingyenpunci, koma.
2021. dec. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Lazy Lover ***** válasza:
20%
Szerintem is borzalmas a felhozatal pont én is ilyenekbe botlottam keresgélj máshol ritka de ki lehet fogni a normális nőt
2021. dec. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

"Nem fogom fel, hogy ezek a lányok egész nap utazgatnak? "


Arról rakjanak ki képet mikor dolgoznak, takarítanak vagy éppen betegek?

Komolyabb, korban hozzád hasonló nem kell, azzal is bajod van, a fiatalokkal is.


Mi az, hogy vinni? Megyünk magunktól is.


" Normálisat 28 felett nem találtam. "

Sem alatta. Mindenki hibás, csak te nem.

2021. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!