Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar titeket, ha egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar titeket, ha egy nőt vinni kell valahova?

Figyelt kérdés
A páromhoz mindig vonattal megyek, de este ő szokott hazavinni. Engem zavar, mert szerintem úgy fest mintha kihasználnám, vagy legalábbis visszaélnék a helyzettel. Nyilván ő mondja, hogy hazavisz, de attól tartok, csak kötelességből teszi. Ilyen benzin árak mellet nem utazhat az ember oda-vissza 70 km-t. Sokkal olcsóbb, ha vonattal megyek haza. Ti mit gondoltok erről?
márc. 4. 18:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%

Milyen autó?

Trabant?????

márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

Alap, hogy hazavisz! Ha nincs rá penze, akkor meg ne legyen nője. Jézusom..


28N

márc. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer egy bolond exemnél thrillert néztünk, utána este gyalogolhattam haza a sötétben, 4 km-t.

Azt mondta hogy jajj nem kell félni , ó pikk pakk hazaérek.

Persze volt neki autója…..

Aztán vége lett mert marhára nem érdekeltem ezek szerint.

márc. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Leclerc ***** válasza:

A férfiak az ilyesmit általában szeretik.

Egyszerűen ilyesmi dolgok azok amit tudnak adni egy nőnek.

Ezért ragaszkodnak sokan a fizetéshez is.

Felnőtt ember, ha azt mondja hogy nem baj, akkor fogadd el hogy így van.



Amúgy hogy van az hogy hirtelen itt minden nőnek probléma az hogy vinni kell? 🤔 Napestig lehetett olvasni a gykn hogy a nők csak azt várják el ami nekik is van. Most meg kiderül hogy vonatoztok mert se kocsi se jogsi! 🤣🤣🤣


(Nem! Nem derogál mielőtt valaki rákezdené. Én hoztam vittem háztól házig mind a két randi partneremet, akivel odáig jutott a dolog.)

márc. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én 22 voltam akkor amikor ballaghattam éjjel haza a sötétben egy thriller film után.

Most nem kell hogy vigyen bárki, de most meg van férjem.

És nyugi , nem választottam szintemen alulit!

márc. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!