Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiu miert nem akar kihaszn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiu miert nem akar kihasznalni egy lanyt ha tudja rola hogy megvan erte orulve?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel van egy fiu es egy lany.

Nem ismerik egymast szemelyesen de a lany nagyon megvan orulve a fiuert.

A fiu megijed, menekul, nincs szuksege erre.

Oke.

De a fiu miert nem akarja mégcsak kihaszalni sem a lanyt?

Belegondol ilyenkor abba a fiu, hogy ha most megvan orulve, mi lenne ha tobb is lenne koztuk? Belegondol abba hogy le se tudna razni magarol es azert nem akarja kihasznalni sem?

Az egy dolog hogy nem akarja lekotni magat, de hogy nem akar kihasznalni egy not, mikozben kb 2 szavaba kerulne szerintem fura, mivel ferfibol van.

Hozza teszem, a lany olyan volt talalklzo nelkul, mintha mar szerelmes lenne a fiuba.

A fiu nem tisztesseges, nagyon nocsabasz.


márc. 5. 23:50
A kérdező szavazást indított:
Belegondolt a lelki dolgokba, nem volt lelke kihasznalni, felt
Egyszeruen nem volt hozza kedve
16 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
nem jön be a nő neki annyira
márc. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem is nagyon latta csak 2 kepet az arcarol, a testet egyaltalan nem tudja milyen nem tudta mivel magahoz vonzani még testileg sem
márc. 6. 00:05
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudja milyen a teste,miert talalna vonzonak??
márc. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Ha nagy nőcsábász, akkor pont a vadászösztön az, ami hajtja. A könnyű préda nem hozza lázba.
márc. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Lehet nem jön be neki a lány.

A fiúk sem dugnak meg mindenkit, aki eléjük kerül

márc. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
4. Konnyuveru noi vannak akikert nem kell megeroltetnie magat szoval nem a vadaszoszton itt a baj
márc. 6. 02:10
 7/21 A kérdező kommentje:

3.

Szerintem is ez az oka

márc. 6. 02:11
 8/21 A kérdező kommentje:
5. Nem latta a lanyt csak max 2-3 kepen az arcatol a vallaig.
márc. 6. 02:11
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem jön be neki arcra. Onnantól meg kit érdekel a teste?


Szerintem is az van hogy a fiúk sem akarnak mindenkit megdugni akit könnyen meglehetne.

márc. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
A pasiknak a test a fontos és nem az arc. Am meg kinek kell olyan akit le sem lehet vakarni? Az tök fárasztó tud lenni., főleg egy olyan pasinak, aki folyton vadászik. Egyébként attól még, mert valaki odáig van valakiért még közel sem biztos, hogy lefeküdne a másikkal. Én is tökre odáig voltam valakiért, de hülye nem vagyok. Nem kapott volna többet a figyelmemnél.
márc. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!