Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Extrém helyen meztelenkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szocsi24 kérdése:

Extrém helyen meztelenkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Extrém helyen meztelenkedni?

2 hónapja kezdtünk el levelezgetni egy lánnyal. Első randin is csak 1 kabát más semmi^^ alapon. Szuper érzés volt! 5. randin vagyunk túl de feljött a téma, hogy nude walkozni szeretne! Vonz engem is! Mi a véleményetek erről?



márc. 6. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vágj bele
márc. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
wtf
márc. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Pucéran szaladgálni lehet erdőben is. Elég extrém az, főleg ha csalános. Mondjuk az se piskóta, ha be meritek vállalni egy putrifaluban. Meztelenül ugyan nem lenne mit lelopni rólatok, de legalább lesz pár okotok a menekülésre. 🤣
márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Parlement előtt.
márc. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

"Aki szexuális árut mások számára észlelhető módon közterületen vagy kirakatban elhelyez, illetőleg a szexuális áru forgalmazására vonatkozó előírásokat egyéb módon megszegi, pénzbírsággal sújtható.(közerkölcs megsértése)"


Én meggondolnám a helyetekben, hogy hol meztelenkedjek. Mert simán lehet ebből bünti csekk, csak mondom. Engem amúgy hótra nem érdekelne, de ha lehet, ne a két éves lányom előtt mutogasd a phaszodat.😐

márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem várjatok amég kicsit melegebb lesz. :)

De arra tényleg figyeljerek nehogy "szemérem sértésért" vagy mi a neve, megbüntessenek. Ugy ertem ne közterületen legyetek. Természet az rendben van.

márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok lehetöség van meztelenkedésre. Föleg nyáron, kánikulában nagyon felsem tünik.
márc. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!