Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan van hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan van hogy egy férfi azért nem akar kapcsolatot mert nem fér bele a jól bejáratott életébe?

Figyelt kérdés

Tudom hogy van olyan hogy épp nem akar az ember kapcsolatot. Nekem is volt, de ha jött volna épp valaki valószínű mindent megpróbáltam volna hogy működjön.

Van egy férfi aki azt mondta neki nem fér bele az idejébe a párkapcsolat. Először nem hittem el, de aztán elmondta hogy telik egy napja. Reggeltől éjfélig talpon van. 2 helyen dolgozik, plusz több helyen sportol. És hát a tipikus hogy a haverjait nem engedi el. Bár nem is akarnám hogy miattam lemondjon a barátairól. De ez így megy egy hónapja csak beszélgetünk immel ámmal nem is ír minden nap, nekem ez így egy gyötrelem. Nem mondta ki hogy nem kellek neki, de épp ez a szar ha én nem kellenék simán el tudnám engedni. De nem mondta soha. A hétvégi programjait nem ismerem, de gyanítom neki is kell regenerálódni lehet átalussza...


márc. 12. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"immel ámmal nem is ír minden nap, nekem ez így egy gyötrelem."


Van ilyen persze, ez nem mindenkinek elfogadható. Nekem sem lenne az, és valószínűleg részéről nincs is igazán nagy szeretet mert ugye időt arra szánunk amire akarunk vagy akit igazán akarunk. Ha nagyon szeretne akkor megtalálná a módját.


Mindenki más, én sem akarok kapcsolatot aminek nyomós oka van, de nem pont ez amit leírtál. Persze valószínűleg egy nem valószerű elsöprő szerelem megváltoztathatná az én álláspontomat.

márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Van persze. Örülj hogy az elején kiderült, nem érdemes vele foglalkoznod. Nem csak férfiben van ilyen. Nőben se ritka hogy barátnőzik, programozik és marad heti 2 órája a párjára.
márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Én is ilyen vagyok, csak nőben, mondjuk nem mondom, hogy baromira elfoglalt lennék, de egyszerűen a szabadidőmbe sincs kedvem berakni most egy kapcsolatot. Van, akivel néha összefutunk, de többnyire ő írogat, én meg ugyanez, ímmel-ámmal néha visszaírok, aztán havonta 1-2x a találkozó is összejön, ha épp olyan kedvem van.

Feltételezem, ha annyira érdekelnéd, akkor be tudna illeszteni az életébe, de nyilván nem érdekled túlságosan, csak nem mond nemet egy kósza szexre, ha épp megjön az ihlet.

márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen. Ha valakinek igazán kellesz, talál rad időt, a többi csak kifogás.
márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hagyd, nincs értelme, MOST engedd el. Önző, csak magára gondol.


Nekem jópár hölgy ismerősöm ilyen, nem gondoltam volna, hogy pasiban is előfordul.

márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Másik városban lakunk, tulajdonképpen nem tudom önző e lehet ha ott élnék ahol ő nem lenne ilyen. Nem tudom…de nagyon fáj.
márc. 13. 07:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Magyaroszágon nincsenek akkora távolságok, ami nem lenne megoldható. Minden akarás kérdése. Ő úgy érzi, neki nem ered meg a bele fektetett energiát, semmiről nem mondana le miattad.
márc. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7:49 hidd el, ugyanez lenne.


Tipli

márc. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-hez: De van... Illetve személy agyi fájásától is függ, exemmel 35 k.m. is gond volt.
márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, van. Két ilyen barátunk is volt, remekül megvoltak magukban. Ami azt illeti, én is ilyen vagyok.

N

márc. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!