Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a férjem?

Figyelt kérdés
Nemrég szültem meg a második gyerekünket. Véletlenül megtudtam, hogy a férjem állandóan az exbarátnője facebook történetét nézi ha kitesz valamit.Amióta ez kiderült elkezdtem nézni titokban a telefonját, és tényleg mindig megnézi. Azt tudom, hogy nagyon szerette. Most is kirakott valamit és megnézte teljesen elvagyok keseredve, de megkérdezni félek.
márc. 15. 13:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért félsz megkérdezni? Inkább élnél örök életedben homokba dugott fejjel? Azért két gyerek után ennyi kommunikációnak bele kellene férnie…
márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Attól tartok azért nézi mert érzései vannak felé.
márc. 15. 13:16
 3/22 anonim ***** válasza:
10%

"Véletlenül megtudtam" - hogy lehet ilyet véletlenül megtudni?

Titokban kutakodsz a magán dolgaiban?

És te vagy elkeseredve?

Ő is el lenne keseredve, ha tudná.

Lehet, hogy még bízik benned. Sürgősen hagyd ezt abba.

márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem feltétlen, én is általában megnézem mit posztolnak az exeim storyban, szimplán kíváncsiságból, meg emberileg érdekel, hogy hogy alakult az életük, de semmi komoly.
márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
24%
Veled van, együtt kell működni, és nem a háta mögött leskelődni és turkálni.
márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Hát vagy nem tudott tőle eltávolodni érzelmileg, vagy szívesen dugná vagy nosztalgia szintjén csinálja.
márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Rákérdezhetsz egyébként, de csak magadat égetnéd.

Egyébként nem említi a nőt?

márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%
De turkálni kell ha a párja van olyan sunyi, hazug nulla, hogy nem őszinte hozzá. Annak vannak okai, hogy detektívet játszik és ideje lenne végre felébredni. Kár, hogy nem a két gyerek előtt turkált nagyon.
márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

"Attól tartok azért nézi mert érzései vannak felé."

Köztetek egyébként minden rendben? Az az igazán fontos.

Valami nem lehet rendben szerintem. Miért nem arról beszélsz vele?

márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy tudom mennyire szerelmes volt belé. Ő volt az álma fiatalkorában,első látásra tetszett neki. Félek hogy majd valami beszélgetés vagy ilyesmi kialakul addig nézi.
márc. 15. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!