Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális jelenség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális jelenség?

Figyelt kérdés
Az utcánkban lakik egy 50 éves pasi, van 3 gyereke, a felesége néhány éve sajnos elhunyt. És most a pasinak egy 18-20 év körüli barátnője van. Ez számomra nagyon fura, de ti mit gondoltok róla? Szerintetek a gyerekei hogyan viszonyulhatnak hozzá? Az egyik 18 éves, a másik kettő meg 5-10 év közötti.

márc. 16. 20:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%

#9 nem szexkapcsolat, ha hazaviszi a gyerekeihez. Vagy ha az, és úgy viszi a gyerekeihez, az pláne beteges.

#10 nem ez a lényeg, hanem hogy hazaviszi. Ha csak szexről van szó két felnőtt ember között, az senkit nem érdekel (mondjuk szerintem akkor se normális ha a saját lánya korabeli csajt akar, ez ugyanúgy undorító, ezzel szemben az szerintem oké, ha nincs gyereke a pasinak és úgy akar olyan fiatal csajt. De ha már felnevelte a gyereket, és úgy jön össze olyannal, aki ugyanakkor játszott a mászókán, miközben a saját lánya meg hintázott, és utána azt a gyereket akarja megdugni? Ez normális lenne? Aki szerint ez az, az maga is beteg.)

márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
37%

#11 A te felfogásod szerint ha egy 80 éves bácsi csinosnak tart egy 55 éves asszonyt, az is beteg, elvégre az 55 éves asszony együtt hintázott a 80 éves bácsi lányával. Te tényleg valami álomvilágban élsz.

Nem tudom, mit nem lehet felfogni rajta, hogy pusztán mert a lányodból felnőtt nő lett, még nem fogod az összes többi felnőtt nőben a lányodat látni.

márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
19%
#12 igen, szerintem az is ugyanolyan beteg. A kérdés inkább az, hogy miért nem látod a hasonlóságot bennük? Nem akarod? Elfojtod? “Az más”? Nem más. Beteges.
márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
52%
Persze, persze, mindenki beteg, kedves #13-as, csak te vagy egyedül szuper normális.
márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%
#14 nem mindenki beteg. Csak az, aki a saját gyereke korosztályával akar szexelni. Szerintem többen vannak, akiknek nincs ehhez gyomra, de ez nem változtat a tényen, hogy undorító és gyomorforgató az ilyen ember.
márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
37%
#15 Szerintem majd szólj, ha felnőttél, mert egyelőre nagyon gyerekfejjel nézed a világot.
márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%

Azért kemény lehet ha a mostohaanyám fiatalabb nálam, avagy a mostohalányom idősebb.


Ha csak szexre kellenek akkor egeszségükre, de a gyerekeknek nem kellene tudniuk, ha komolyan gondolják akkor viszont mindketten kattosak.

márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
45%

Hogy mit gondolok? Jól keni a csákó ha fel tudott csípni egy 20-as csajt 😂

Mit zavar ez téged? Az ő életük, nem a tiéd!

márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
#16 gyermekfejjel, ha szerintem egy szülő ne kavarjon a gyereke korosztályával? Itt nem nálam van a probléma.
márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem meg azokkal van a probléma, akik ítélkeznek.

Két független ember összejött, ennyi a sztori. Elárulom, régen is akadt ilyen bőven és senki sem visítozott, hogy jaj, de undorító meg gyomorforgató, miután annak idején is szültek vagy tízet, akár korra való tekintet nélkül.

Szerintem az ő ügyük abszolút.

márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!