Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom cigire költi a maradék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom cigire költi a maradék pénzünket, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Elég szűkösen vagyunk most penzügyileg, ez abból áll már, hogy alig tudtunk enni. Előző héten is 3 napig úgy jártam munkába, hogy kaja nelkül csak akkor ettem egy keveset mikor haza értem.

És még messze van a fizetés.


Párom viszont továbbra sem áll le a cigizéssel, vagyis nem is kéne én nem fogom rákenyszeríteni. De legalább beoszthatná, mert 2 naponta vesz cigit.


Már szoltam neki, hogy ez így nincs rendben... fogja már vissza magát, de hàt ő "jójó" "jólvannabocsánat"



márc. 18. 21:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
És azt tudja, hogy neked konkrétan ételre nem futja???
márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tudja mivel olyankor ő sem eszik, mert nincs mit
márc. 18. 21:40
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Hát szakít-szagol...

Nekem biztos nem kéne ilyen pasi. Neked mi szükséged van rá? Csak kell, hogy elmondhasd, hogy van párod? Kapcsolatfüggő vagy? Vagy mi tart mellette?

márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ez az első alkalom, hogy ilyen helyzetbe kerültünk, nem volt még rá példa.

Nem vagyok kapcsolatfüggő, megmondom az öszintét pár napja annyira felidegelt ezzel, hogy elgondolkodtam rajta, hogy kidobom. De úgy voltam, vele, hogy csak nagyon rossz döntéseket hoz most de hátha változik.


Az a durva, hogy 1 éve vissza szokott a cigire, előtte évekig nem szívta, egyszer már leszokott róla. De nem merem eröltetni mert lehet csak rontanék a helyzeten.


Ezért se tudom, mi legyen.

márc. 18. 21:48
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd el, ugyan mi más legyen?
márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Vegyél kaját a maradék maradékán, akkor legalább enni lesz mit.
márc. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez pont egy olyan szituáció ami sajnálatos de remekül rávilágít arra, hogy egy felelőtlen és olyan személy akivel nem ajánlott tartós kapcsolat fenttartása. Ha most ez van akkor mi lenne amikor vállaltok esetleg gyereket?
márc. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a nők mindig csak tűrnek, aztán szívnak, mert egy "here" marad velük, nem pedig egy normális társ.

Elküdeném dokihoz, aki a megfelelő leszokást segítő helyekre-csoportokba irányíthatná. Közben megértetni vele, hogy ez nem jó egyikőtöknek sem, gondolom idegesség/megszokás miatt cigizik: ezt vezesse le másmilyen formában.

Nem igaz, hogy ennyire kezelhetetlen ez a társadalom.

márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A maradék maradékán igyekszem minnél olcsóbban megoldani az étel dolgot de nehézkes.


Igazatok vagy egyébként, átkell gondoljam de biztos nem lesz egyszerű hiába néha úgy érzem. Nem tudom helyes e dühből cselekedni.

márc. 18. 21:55
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát ő azt hiszi segít neki a cigi de nem, mikor nem cigizett annyival jobb volt. Sokkal jobban kezelte a problémákat. És nem is volt ideges olyan sokat.
márc. 18. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!