Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem bele szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem bele szerettem valaki másba, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok a párommal de soha nem volt jó a kapcsolatunk. Rengeteget veszekszünk, ha oda akartam bújni el lökött hogy most ne a két évünk alatt szinte csak párszor voltunk együtt. De van egy Férfi aki eszméletlenül kedves velem érdeklődik irántam. Többször el hívott kávézni stb... És azt hiszem bele szerettem 😓 de nincs szívem ott hagyni a párom mert félek hogy csinálna magával valamint, 3 szor akartam el hagyni mind a 3 szor hülyeséget akart csinálni. Kezdek depressziós lenni, egyszerűen már nem bírom vele a mindennapi stresszt és veszekedést.

21/N


márc. 19. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, elsősorban a saját érdekeidet kell nézned. Nem szereted és nem is vagy boldog vele. Az érzelmi zsarolása meg már szánalmas.

Ha bármi hülyeséget csinál, azt nem miattad teszi, hanem mert így döntött. Nem vagy felelős minden tettéért.

márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el és szólj szüleinek, barátainak, hogy figyeljenek rá oda. Egyébként nem lesz öngyilkos csak azzal zsarol, hogy vele maradj...
márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

"nincs szívem ott hagyni a párom"

Nem is a párod, ha 2 év alatt szinte csak egy párszor voltatok együtt.

Mondd meg neki, hogy valaki ennél többet tud nyújtani neked, akivel nem is veszekedtek, és akivel jó neked.

Kívánj neki minden jót, és pá.

márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gergelice16 ***** válasza:
100%
Ha nem működik a kapcsolat, nem kell erőltetni. Ez mindenkinek csak felesleges fájdalmat okoz. #2es jól mondja, szólj valamelyik ismerősnek, és zárjátok le a dolgot.
márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Szóval inkább feláldozod magad, az életed, a boldogságodat olyanért aki ellök magától? Te sem vagy normális... Te is tudod, hogy mit kellene tenned - lezárnod a nem működő, mérgező, manipulatív kapcsolatodat. A "párodnak" nem rád lenne szüksége, hanem egy pszichológusra. Gondolom nem vagy az, ergo segíteni sem tudsz neki, cserébe viszont lehúz a saját szintjére, megmérgezni a te életedet is. Döntést kell hoznod...
márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

basszus te félig félrejársz és hazudsz, átvered...


szereted te a francokat..ha sajnálnád nem tennéd ezt.

márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
jól mondják, ez érzelmi zsarolás. sőt lehet, hogy még nárcisztikus is. szóval menekülj. fiatal vagy és neked 2 éved ment rá. nekem 13 évem ment rá és én sem értettem, hogy miért. utólag örülni fogsz neki.
márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hülyeséget hát csináljon. Én biztos nem maradnék mellette akármivel is zsarolna. Egyszer volt fiatalabb koromban sajnálatból egy pasival soha többet. Semmire nem vezetett nem szerettem nem akartam semmit tőle. Nem éri meg.
márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!