Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők mi lenne a reakció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők mi lenne a reakciótok ha az adott párotok előállna avval hogy alkalmanként szeretne ha határozottan, keményen bánnátok vele?

Figyelt kérdés

márc. 21. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem lenne a párom. Aberráltakkal nem élek együtt.
márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha domina típus lennék, akkor ebből élnék. De nem vagyok.
márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Hogy hagyjon békén.
márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi különös, szerintem. Ez még messze van a beteg fétisektől.


Én csak simán nem tudom komolyan venni az ilyen dominancia jatszmákat, se férfi, se női oldalról. Attól is röhögnöm kell amikor velem próbálják elszínészkedni a nagy domináns alfahímet, és azt se bírnám ki nevetés nélkül, ha nekem kéne domináskodnom.

márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Én kérés nélkul is határozott tudok lenni olyanokkal akiktől nem félek hogy aztán "nyakon vág", vagy amikor nem vagyok azon a szinten hogy tartsak attól, hogy elhagy, olyankor sem finomkodom.


Egyik kollegára pl rávágtam az iroda ajtót is mielott bejött joreggelt köszönni. Aztán cenzúrás szavakkal szidott és levágta az egész cég is a szitut. Annyiszor megsértett már, hogy már egy jóreggeltje miatt se akartam látni. Màr nem dolgozik nálunk.


De ezek szélmalomharcok csak. Mert hülyékkel hiába vitatkozik az ember annyira hülyék hogy azt se értik mi a bajom, teljesen másról is beszélnek vagy direkt beszélnek másról.



De visszatérve ha párom kérné ezt tolem(ami érdekes mert elég domináns pasim van mindig), akkor határozottan szívatgatnám. Pl határozottan kérnék egy kocsit hogy rendelje meg, vagy rakja ki elém a telefont feloldva (meg meri e tenni), vagy határozottan kérném ha pl rondán beszélt velem azaz a párjával, hogy más nővel vagy az anyjával tegye meg előttem(meg meri e tenni vagy csak velem van nagypofája, aki elvileg neki a legfontosabb mert a szerelme?), vagy ugy nyomja a fekvőket hogy rajta fekszem a hátán ha már annyira erős hogy szetvert vmit a házban, vagy leviheti akkor a szekrenylomokat is, meg a 100 kilos öreg tv-t is, (habár ezeket megteszik kérésre), vagy ideadhatja nekem a féltett kocsiját(ezt is megteszik amúgy hogy nekik jut eszükbe nem is nekem), meg esőben képes e a kabátját felém tartani:D, kihuzni a széket hogy leülhessek, vagy csupán képes e őszintének egyenesnek lenni vagy gyenge sz.rember hiába 190s 100 kg atomember? Az erő ott van aki a másik szemébe tud nézni.


Igazábol szerintem ha átadnák néha a "gyeplőt", lehet nem sülne ki abból semmi rossz sem csak jó.

márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5%

Folyt.

A párom tenyleg annyira szereti óvja védi a kocsit hogy néha komolyan arra vagyok féltékeny:D

És egyszer meg is kérdeztem tőle azt ha összekarcolnám bírna e magával hogy nem ólne meg és akkor is képes lenne e arra hogy szeretni tudjon akkor is?

Azt mondta hogy akkor ott az indulatait legyőzni tudná e hát elgondolkodtatja.

Na hát Vele nem merném megtenni szerintem, akármilyen dühös is lennék meg határozott akkor se..

márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

Vagy kiröhögném, vagy aznap csak feküdnék és olvasnék, ő meg tegye a házat ragyogóvá, és főzzön valami finomat.

(Amúgy forditva nem így van, enyém a haz,meg az etel, de ő eközben nem lustul, hanem dolgozik)

márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!