Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges ez? Minek? Mièrt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges ez? Minek? Mièrt?

Figyelt kérdés
Vannak párok akik nem igazán nagy gyakorisággal segítenek egymás testiségein, még csak nem is alszanak együtt. Megszeretném fejteni ezt kèrdést, hogy ők akkor vajon miért vannak együtt?

#alvás #szex #Kell ez így?
márc. 22. 03:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
A gyakorisagon lehet valtoztatni. Ra lehet jonni idovel,mire kattan a masik,h tobb legyen a testiseg. Tudod van a vonzalomnak az a szintje,ami miatt inkabb ot valasztod ,mint barki mast.
márc. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát egy fél válasz is már valami :)
márc. 22. 05:43
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez az igazi barátság extrákkal, nem a dugás kötetlenül. :)

Gondolom, vannak barátaid, és azt te is tudod, hogy miért vagy velük együtt, mi a jó abban, akkor is, ha nem alszotok együtt.

Ez elsősorban egy mély barátság, szeretet, és a férfi-női szerepeket is megélik. Viszont a két félnek valószínűleg eleve nem annyira fontos a szex, kisebb rá az igényük. Lehet, hogy ez neked nem egyértelmű, de akkor ezt is leírom: egy olyan embernek, akinek kisebb a libidója, nagyon nehéz hasonló igényű párt találnia. Ha sikerül, akkor az kincset ér.

márc. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%
Mert mással se lenne jobb. Illetve lehet még rosszabb is.
márc. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Hát emberek, ezek kokolyan elgondolkodtató nyomi válaszok. Barátság exrtákkal? Mi? Azt is tán tiniként csinálják az ifik. T Felnőtt emberként már nem ilyennek kellene lenniük.

Soroljatok még!

Nem lenne jobb? Ha nem jobb miért nem erőltetikm meg magukat, hogy komoly emberré váljanak? Úgy éljenek ahogy kell mert nem többség miatt ugyan, de a normális az az, hogy szeretsz valakit akkor vele vagy akkor amikor kell. Hisz a munkánkívül nincs alkalom, lehetőség.

Olvasonám a további sorolàst, hogy vajon miért van ez így?

márc. 22. 07:11
 6/26 A kérdező kommentje:
*Komolyan'
márc. 22. 08:05
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekik így a jó. Nincs ezen mit variálni. Ha komolyan érdekel őket kérdezd meg, csak ők tudják az okát.

De hogy válaszoljak konkrétan, tudok olyat, hogy az egyik fél a másik horkolását fogcsikargatását nem tudja elviselni ezért alszanak külön.

márc. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Pár emberrel beszéltem erről, olvastam itt. A kérdés meg, hogy minek vannak akkor együtt. Egyedüllétre vágynak este. Este vannak a párok normál esetben csak együtt. Erre azonban nem akkor sem helyezik a hsngsúlyt, hogy így legyen. Akkor miért vannak együtt? Hogy egy nap max 2,3 órát együtt tőltsenek és kész? Mint a gyerekek? Hát sok érteme van. Az biztos. A tolerálast is nagyon királyul megtanulják. Ez igen! Miért vannak akkor együtt? Még mindig nem értem.
márc. 22. 09:25
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

#8

Neked nem ez az igényed, nem erre vágysz. Pont.

Azt kell felfogni, hogy nem mindenki egyforma. Mások az elképzelések.

Nekem például pont egy ilyen kapcsolatom van. A #3 válasz az enyém. Nem vagyunk már gyerekek, sőt, mindketten 40 felett. Mindketten túl egy váláson, gyerekekkel, saját otthonnal, berögzült szokásokkal.

Szeretjük egymást, de ez már nem az a begőzölt szexuális vágy, mint tizenévesen. Monogám kapcsolat, egyiküknek sincs más, és nem is vágyunk rá. Ő (a férfi) sem úgy vágyik már a szexre, mint fiatalon, a heti egy bőven elég mindkettőnknek.

Minden nap beszélünk, írunk, szinte folyamatosan. Hétköznap is találkozunk, ha van rá időnk, de inkább a hétvégéket töltjük együtt. Együtt megyünk csavarogni, közös programokra kettesben vagy a gyerekekkel, és nyaralni is. Ünnepelni is együtt szokott a két család. Én megfőzöm a kedvenceit, megvarrom a függönyt, segítek neki a tipikus nőies feladatokban, mondjuk tavaszi nagytakarítás. Ő segít bútort összeszerelni, megmetszeni a gyümölcsfákat, ránéz az autóra.

De természetesen nem erről szól a kapcsolat. Jókat beszélgetünk, nagyokat röhögünk, mindig számíthatunk egymásra, és (többnyire) a gyerekek is kijönnek egymással. Együtt vacsorázunk, borozgatunk. Ha a hangulat úgy hozza, szexelünk egy jót. Néha együtt is alszunk.

De az összeköltözés, együttélés túl sok kompromisszummal járna, valószínűleg pár hét alatt kiidegelnénk egymást. Mi már nem szívesen alkalmazkodnunk. Pont elég egymásból ennyi, ez a heti egy-két nap.

márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

9#, érdekes ezt olvasni. Hallottam ilyenről màr és ti korban, saját életetek kialakítasa miatt tesztek így mindent. Igaz? Ezt sem értem amúgy. Bàr kellemes dolgokat írtál, tehát nem katasztrófális a helyzet amiért úgy vagytok ahogy.

Másoknál viszont ahol nem ez a helyzet ott miért?

márc. 22. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!