Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges ez? Minek? Mièrt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges ez? Minek? Mièrt?

Figyelt kérdés
Vannak párok akik nem igazán nagy gyakorisággal segítenek egymás testiségein, még csak nem is alszanak együtt. Megszeretném fejteni ezt kèrdést, hogy ők akkor vajon miért vannak együtt?

#alvás #szex #Kell ez így?
márc. 22. 03:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
1) Mindenkinek más a szexuális igénye, vannak, akiknek egyáltalán nincs, vagy alacsony. Szerencsés esetben 2 ilyen ember egymásra talál és társként, szülőként, barátként remekül funkcionálnak, és - átlagember számára ritkán - szexelnek is. 2) Valamelyik fél többet akarna, de beletörődött, hogy nem egyeznek az igényeik, más szempontok fontosabbak és/vagy megalkuszik és/vagy máshol elégíti ki ezirányú igényeit. 3) Már csak a gyerek/anyagiak/közös ház/megszokás stbstb. tartja őket együtt, nincs igény a szexre. És még biztos vannak egyedi esetek is. :)
márc. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

21# Köszönöm a válaszod. Kerek és mindegyik része érthető így.

Viszont azért furcsáltam, furcsálom ezet a dolgot mert itt írják némelyik rovat részekben, hogy heti 5× vagy 6× napi 2× nyúlnak magukhoz a férfiak. Ez a normális. Ha így van akkor miért nem a normális amire rákérdeztem. Nyilván az amit írsz fedheti a valóságot és csupán eltúlzás lenne mind az amit más férfi ír erről. Értelmet szerzett így már a dolog végre a fejemben. Hálás vagyok a szavaidért 21# 🙂

márc. 24. 08:58
 23/26 anonim ***** válasza:

21-es vagyok: azokkal értek egyet, hogy nagyon vigyázni kell ezzel a "normális" pecséttel, sokkal kevesebb baja lenne az emberiségnek, ha egy csomó területen NEM próbálnánk meg mindenáron meghatározni, mi a normális. A szexualitás abszolút ilyen terület, beleértve az irányultságot is (lásd Kinsey-skála), a ki-mit-kedvel kérdéskört és a gyakoriságot is.


Pl. amit te írsz gyakoriság, az neked "normális", nagyon sok embernek meg rengeteg, ennél jóval kevesebbre van igénye, arról nem is beszélve, hogy senki nem gép, az ember szexuális igénye változik eleve pl. a korral, de befolyásolja kb. minden, amit a hétköznapokban átél, fáradtság, stressz, unatkozás, betegség, munka/tanulás mennyisége, problémák, családi vagy munkahelyi történések stbstb. Nőknél pl. a libidó általában változik a ciklus változásával, de ez sem törvényszerű. Nincs ilyen, hogy NORMÁLIS a szexualitás terén: az normális, ami egy kapcsolatban (mindegy hogy érzelmi vagy csak szexkapcsolat) MINDKÉT nagykorú félnek örömet okoz (optimális esetben) vagy legalábbis megfelel. Gondolok itt arra, amit írtam is, hogy pl. az egyik félnek _picit_ több igénye lenne a szexre, de ez nem olyan drasztikus eltérés, hogy benne hosszú távon frusztrációt vagy törést okoz, hogy általában a házasélet mellett még heti 2x kiveri. Gond akkor lesz hosszú távon, ha ezt olyan mértékű az igény eltérés, hogy folyamatos stresszt, feszültséget okoz az egyik (vagy akár mindkét) félnek, az hosszú távon romboló hatású az egyén(ek)re és a kapcsolatra is.


Te nagyon fekete-fehéren látod a dolgokat, talán túl fiatal vagy, talán túl keveset láttál/tapasztaltál az életből, emberekből, ezt neked kell tudnod, miért csodálkozolol így rá egy tök _normális_ (hahaha) jelenségre, hogy tudniillik az embrek és igényeik (szex terén, de más téren is) nagyon különbözőek. És ez így van jól, nem kell folyton skatulyázni, hogy ez normális, az normális, pláne egy olyan dologban, ami TÉGED nem igazán érint.

márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Van kategoria rész ami érint engem is, de az nem fogom leírni. Felesleges. 23# nagyon szépen köszönöm a kedves, értelmes valaszod. Valami hasonlót gondoltam Én is, csak amiket itt mások ide firkált betűiből olvastam badarsagnak tűnt ugyan, de mivel sokan írtak hasonszőrű véleményt, elkezdtem nemnormálisnak érezni magam. Meg persze a kapcsolatom. Elkezdtem kételkedni abban amit látok. Lehetséges, hogy nem itt kellene lézengjek és olvassak mert agyilag zokinivá válok az itt olvasottaktól. 😁

Hálás vagyok a szavaidért 23# !!!

márc. 24. 14:43
 25/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha megfogalmaznád, hogy mi az a probléma, ami miatt kiírtad ezt a kérdést, esetleg kapnál konkrétabb válaszokat is. Az sem jó, hogy az itteni válaszoktól nemnormálisnak érzed magad. Ha pl. neked sokkal nagyobb a szexuális igényed, mint a partneredé, az nem jelenti azt, hogy egyikőtök nem normális, csak azt, hogy vagy kell találnotok valamilyen, minkét fél által elfogadott kompromisszumot (ha ér annyit a kapcsolat és nem mindennapos gyötrelem ez egyik félnek sem) vagy sajnos más partnert kell keresnetek.
márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nem írom le. A kerdésem feltettem. Az érdekel csupán. Majd találok választ. Vagy nem. 😉
márc. 24. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!