Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek egy olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy olyan férfival aki bevallotta magáról h nem egy nagy nő csábász és nem tud udvarolni és h nyuszi, és hogy sokat csalódott? Én nyomuljak? Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell nyomulni, sem hagyni. Egy kicsit rávezetni a dolgokra, kicsit hagyni, hogy rájöjjön a dolgokra, aztán belejön és nem kell nyomulni rá, sem segíteni :)
2010. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát inkább éreztesd vele, h rád nyomulhat, ha akarsz tőle valamit.

Mert az ilyenek inkább azért nyuszik, mert félnek a visszautasítástól.

2010. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De már célozgattam neki h jól néz ki,meg minden félét,figyelek rá,megölelem!Mi kell még?
2010. okt. 26. 15:10
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Aki így kitárulkozik az már előre kifogást keres. Nem tudom, ha nő lennék nekem nem jönne be az ilyen, egyáltalán nem férfias. Ez nem őszinteség, ez előre mentegetőzés.
2010. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
feküdj le vele
2010. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Villants cicit. Érteni fogja.
2010. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj el vele egy este szórakozni, és véletlenül igyatok egy kicsit többet, mint kellene.
2010. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy tényleg béndzsa 1 picit!

Tetszik?Akarsz tőle valamit?Akkor:

Fogd meg a farkát,smárold le,és kérdezd meg tőle,hogy szerinte ez mit jelent.

Ha akkor sem tudja,hagyd a fenébe!

2010. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
annyira utálom az ilyen pasikat... én ott hagynám..
2010. okt. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!