Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak párok, akik a gyakorin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak párok, akik a gyakorin jöttek össze és jó a kapcsolat?

Figyelt kérdés

márc. 25. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egyet ismerek, egy volt osztálytársnőm, gimi vége fele jöttek össze, kb 4-5 éve, a mai napig boldogak együtt.
márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És parkereses céljából kezdtek el ismerkedni, vagy csak jóba letek?
márc. 25. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek ilyen urban legend-ek.
márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi?
márc. 25. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, egy random bioszos kérdés kapcsán kezdtek el privátban beszálgetni, és onnan egyik dolog követte a másikat. Nem ilyen "XY vagyok, szeretne valaki ismerkedni?" jellegű kérdésből indult ki, ha erre gondolsz.
márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt barátnőmmel itt ismerkedtünk meg, ennek a napokban lesz 10 éve. Beszélgetni kezdtünk, nem kapcsolati célzattal, majd szép lassan egymásba szerettünk. Lehúztunk pár évet együtt és az elválás is külső okokból történt, nem rúgtuk össze a port. Máig életem egyik legmeghatározóbb személyének tartom Őt és kívánom, hogy boldog élete legyen, attól függetlenül, hogy már eltávolodtunk egymástól. (Ha kicsit magamba nézek, bánom is, hogy elengedtem...)
márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
itt mar nincsenek igazan nok.. a tobbseg nonek adja ki magat de kozben ferfi.
márc. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!