Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Érdemes lenne itt gyakorin...

Érdemes lenne itt gyakorin ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mesélte, gyakorin ismerte meg a barátnőjét. Egyik válaszával kapcsolatban ráírt privátba a lány és onnantól ment a beszélgetés.


Ez tényleg müködik?

Érdemes lenne az érdeklődési körömből kérdésekre válaszolgatni, annak a reményében, hogy rámír az igazi vagy csak felesleges időpocsékolás lenne?

Nem furcsa anonim ismerkedni?

19/F



2020. júl. 13. 17:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
Meg lehet próbálni, de igen csekély esély van arra hogy normális emberekkel futsz össze az oldalon. Persze mindig van kivétel, de eddig nem sok jót lehetett hallani erről
2020. júl. 13. 17:56
 2/15 anonim válasza:
Persze lehet.Én is dumálgatok pár emberrel,igaz talizni nem fogunk.
2020. júl. 13. 18:12
 3/15 anonim válasza:
2: LOL! És te ezt nevezed ismerkedésnek?
2020. júl. 13. 18:34
 4/15 anonim válasza:
Kérdező, esélytelen. Sok a kamu, buzogány, trollok, a maradék pedig vállalhatatlan minőségű
2020. júl. 13. 18:46
 5/15 anonim válasza:
Lehet, de nem érdemes. A saját bőrömön tanultam meg.
2020. júl. 13. 19:50
 6/15 anonim válasza:
Érdemes írni annak, aki szimpi, mert ha más nem is, kellemes beszélgetések kisülhetnek belőle. De ha jót akarsz magadnak, az igazit ne itt keresd.
2020. júl. 13. 23:04
 7/15 anonim válasza:
Nem, semmi esetre se.
2020. júl. 14. 06:49
 8/15 anonim válasza:

Szerintem egy próbát megér a dolog. Mérlegeld, hogy mit veszíthetsz, és mit nyerhetsz vele.


Alapvetően nem jellemző, hogy privát üzeneteket küldök. Volt régebben egy kérdés, amire bár érdemben nem tudtam válaszolni, mégis úgy döntöttem, hogy írok neki privátban valami "hülyeséget". Legnagyobb meglepetésemre válasz is érkezett. Így kezdődött a történet, ami jelenleg ott tart, hogy jópár (több napos) találkozás után a következő hetet együtt fogjuk tölteni. Az még nem biztos, hogy párkapcsolat lesz belőle, de erősen benne van ennek is a lehetősége.


Nekem nem furcsa az ilyen ismerkedés, szerintem kezdésnek, kiindulási alapnak nagyon jó ez is. Utána persze kellenek a következő lépcsőfokok. Gyakran olvasom, hogy "majd ha találkoztok, élőben biztosan teljesen más lesz, kiderülnek sötét dolgok, rádöbbensz a rideg valóságra". Ez nálunk közel sem így alakult, a következő lépések mindig felülmúltak minden képzeletet, sokkal pozitívabban történt minden, mint ahogyan azt "elvártuk". Szóval szerintem is kevés rá az esély, de messze nem lehetetlen.

2020. júl. 14. 08:15
 9/15 anonim válasza:

Kérdező, ha fel vagy készülve arra, hogy több a bunkó, aki visszaír, de lesznek köztük értelmes, korrekt emberek is, akkor megpróbálhatod, de ne várj sokat, csak keresd a jó beszélgetőpartnert. Én majdnem életem párját találtam meg, élőben is találkoztunk hónapokig, de valami nem volt vele rendben, én voltam a nem tudom hányadik, akivel majdnem összejött, de mégsem, valahogy mindenkitől elmenekült az utolsó pillanatban, ha jól vettem ki.


Van ilyen is, olyan is.

A leXebb, amikor viszkető 3.14csájú anyukáknak kulturált, kérdésükre adott válaszban (adott kérdéskörnél, de nem szexualitás) beolvasás volt a jutalmam. xD Publikus felületem ez rendszeres. Valahogy a férjük nem elégíti ki rendesen őket, vagy ki tudja, de azon is versenyeznek, kinek tud már kínaiul a két éves gyereke, kié nem... Mindenen fennakad sok anyuka, és önigazoló kérdéseket ír ki, magyarán nem választ vár, hanem egyetértést, lelki simogatást, csakhogy ez nem normális dolog. Akinek ez kell, rendben, de akkor egyenes módon ezt kérje, ne másnak látszó kérdést írjon ki.


Nagy az isten állatkertje.

2020. júl. 14. 22:39
 10/15 anonim válasza:

Én nem tenném. Egyrészt sok a kamu, másrészt itt normálisat találni lehetetlen. Amúgy meg ne a sült galambot várd, hogy majd egy csaj rád ír.. ritka hogy a lány kezdeményez.

Még mindig élőben a legjobb ismerkedni és ez mindig is így fog maradni!

2020. júl. 15. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!