Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt részed lelki terrorban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt részed lelki terrorban a párod kapcsán?

Figyelt kérdés

Miből vetted észre hogy " ezt kapod" a párodban? Mi miatt kaptad?

Mit tettél?


márc. 26. 07:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsére nem, de anyám a válása után belebotlott egy zsarnokba, ketten szívtunk miatta. Az első évben pedig még minden rendben ment, normálisan viselkedett, aztán amikor belemelegedett a kapcsolatba, minden apró szaron megsértődött az ürge. Passzív-agresszíven kussolt, volt, hogy napokig. Ezidő alatt ha valami nem tetszett, odacsapott nekünk, de főleg nekem, sokszor rajtam vezette le a kapcsolati feszkót. Anyám nem tesz a mai napig semmit, mert "szeretiiiii".

Én fogtam a cuccomat és elmenekültem tőlük.

márc. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%

Hogyne. A szerelmes köd után minden pasi elkezd kritizálni véleményezni. Negatívan persze. Rámerőltetnek vmi olyasmit, hogy megfeleljek neki.

Aztán ezek az első lépcsők csak.


Már ugy unom ezt. Valakivel összejövök dúl a love, aztán pár honap múlva kezdődik.


Eleinte ugy ölelnek az ágyban alvásnál hogy majd' megfulladok, énekelgetnek nekem a zenére, meg tiszta film az egész. Nagy állat tetkos gyúrósok is mint vmi tündéri hősszerelmesek.

Aztán pár hónap és már nem fulladok meg, valahogy van helyem az ágyban alvásnál, és nem kell a zene kaocsoljam már ki.

Aztán jönnek a becsmérlések. Minek néztem pasira kinek miert írok, kialakul kezdetben az hogy amig vele vagyok kb a telefonomra se nézhetek. Hu de megszivatott az egyik ezzel.


Ugyanis akkor megnéztem ki írt egy pillanat volt. A párom kerdezi mit néztél a telefonon? Mondtam csak az időt(hazudtam).

Erre: és mennyi az idő akkor...?

Na lefőttem de kamiztam vmit és de "pánikban" pont eltaláltam..


Aztán kezdenek belekötni pl a takarításba vagy egy anyajegybe vagy épp akármibe.


Igy szép fokozatosan kezdik.


Aminek a vége pasifüggően lehet bármi. Az is hogy megcsal lelép elhagy, az is, hogy már üt ver. Attol függ ki ő.

márc. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

*Amikből nem lesz soha házasság nekem az összes kapcsolat ilyennek tűnik. Eleinte a másik kinyílik, virágzik, majd elfonnyad, elhal. Van egy ilyen "haranggörbéje" az egésznek, amit én végigmozizok értetlenül. Sokszor érzem azt, hogy csak én vagyok egyedül "lineáris", vagy egy " egyenes" vagy maga a "koordináta rendszer"🤣 aki meg belekerül, az meg egy változó faktor csak. Ez lelkileg megvisel. Nekem "terror".

Látni ahogy elhal az egész.

A kapcsolat eleje és vége közti pontok a 180 fok. Én meg csak pislogok az egészen, mint hal a szatyorban:(

márc. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
#2 Ha te csak ilyenekkel voltál eddig együtt, akkor ott veled van probléma. A választási mintádon egyértelműen látszik, hogy egy tudat alatt rögzült probléma miatt, folyamatosan ugyanazt a típust keresed. Ameddig nem fogsz rájönni, hogy ez honnan jön, és nem változtatsz rajta, addig nem is lesz jobb kapcsolatod.
márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Mindenki ilyen ahol nem házasság lesz. Egy haranggörbe kapcsolat az összes. Nem csak én. Mindenhol ez van.
márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Meg miert nekem kéne változtatni. Pont en vagyok aki stabilan tud szeretni. Másoknak kéne, akiknek ez nem megy.

Nem én változom meg hogy lesz rajtam egy anyajegy vagy bármi. Hanem a másik kezd más szemmel nézni rám. Akit zavar egy anyajegy vagy bármi.

Eleinte imád, aztán meg ugyanazt nem imádja.

Ez érvényes bárkire.

márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
#5 Egy házasság semmit nem szokott javítani egy-egy kapcsolat minőségén, sőt... maximum ront rajta.
márc. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Én meg akit szeretek azt szeretem 10 év mulva is. Akkor miert en változzak? Nem en vagyok instabil labilis.
márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

7 igen házasságoknak is van ilyen haranggörbéje válással a végén.

De azert az változzon mindig aki meg szereti a másikat es nem kritizálja meg véleményezi hanem egyszerűen csak szereti.

Ez röhejes.

márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%
#9 Nem abban kell változni, ahogy egy kapcsolatban viselkedik, vagy ahogy a másikhoz hozzá áll. De ha te egy gazella vagy és állandóan oroszlánok akarsz együtt lenni, akkor ne csodálkozz, hogy mindig a popókádba harapnak.
márc. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!