Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt részed lelki terrorban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt részed lelki terrorban a párod kapcsán?

Figyelt kérdés

Miből vetted észre hogy " ezt kapod" a párodban? Mi miatt kaptad?

Mit tettél?


márc. 26. 07:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nem en. Ismetlem hatha átmegy mindenhol ez van!


Szakitottál már? Na az 1.nap milyen volt? Es az utolsó?

márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

10# ahol változni kell valakinek, már ott a másikkal van a baj.(es ezalatt nem a piti egymáshoz való alkalmazkodást értem. Hanem aki már azt nézi hogyan takarit az egyik,es nem azt látja mennyire édes a másik amikor takarít, már gáz.

"Jól csak a szívével lát az ember."

márc. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Na az utolsó hsz tök igaz, vak nőként ezt pontosan tudom. Tényleg ez szokott lenni, az elején a csillagokat is lehoznák neked, aztán belekötnek először csak kis dolgokba, aztán egyre nagyobbakba, végül lelépnek.
márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

#13 Ennek szerinted van köze ahhoz, hogy vak vagy és miután elmúlik a varázs részükről, egyre kényelmetlenebb nekik?



#12 Én nem azt mondom, hogy a másikért, vagy a másik miatt változzon meg bárki is. Saját maga miatt kellene az olyan embereknek megváltozniuk, akik csak ilyen bántalmazó kapcsolatban tudják elképzelni magukat. Pontosan azért, hogy elkerüljék ezeket és ne az ilyen tudat alatt rögzült akár generációs mintát követke válasszák ki folyamatosan a következő bántalmazójukat.

márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
A "Jól csak a szívével lát az ember!" mondatra mondtam, hogy igaza van 12-esnek. Egyébként nem a vakságom miatt lett vége a kapcsolataimnak. Más volt az ok.
márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

14 nem bántalmazo kapcsolatokrol irtam


Hanem arrol milyen az elso nap valakivel meg az utolso.

1.nap még mindenki ölel boldog aztán szépen átváltoznak. Ezert nincs házasság sem ma már tiniként. Egy életben lesz 1 társ tiniként, talán 2 huszonévesen, 3 30ason, aztán válás, 40-50 évesen 4. Társ, öregen 5. Es ez minimum.


Haranggörbés kapcsi mind.

márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
#16 De érted is, amiről beszélsz? Tudod hogy néz ki a haranggörbe? Mert amit leírsz, arra pont nem illik... :D
márc. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Te nem érted mirol írok.

Első nap a nagy szerelem meg aztan gyerekcsinálás akár házasság is aztán válás meg vagyonmegosztás.

Es ezt ugy végigmozizza az ember jobb esetben még gyerek hazasság előtt.


Képtelenek tartani az első napi idillt rengetegen.

márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

És ez tipikusan látszik olyanokbol is hogy eleinte ölelés alvások meg mindenki tudja gondolom milyen az eleje, aztán az első lépcsők "lefelé" pl elmaradnak az ölelős alvások.

Minden esetben a másik változik meg.

A másik kezd más szemmel nézni a saját párjára.

(Vagy mindkettő persze, nálam ez nincs így)

márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Különben tinin hazasodna mindenki és még 80 évesen is együtt lennének. Na nekem ez a terror hogy ezt én nem várjam. És igy vegignézem a görbéket.
márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!