Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Szerintetek jól néznek ki ezek a nadrágok a lányokon?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


márc. 26. 22:16
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
42%
#20: És az nem lehet hogy amiatt, mert szempont? Szerinted miért a férfiakhoz szól ez a kérdés? Mit keresel egyáltalán itt nőként? Legalább olvasd el a kérdést, mielőtt idejössz hőbörögni.
márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
33%

Kedves, drága 20-as! Néha nem hátrány, ha csendben maradsz, főleg ha nem érted a kérdést és annak célközönségét!

Továbbá ha szeretnél értő olvasást tanulni, írj rám privátban, segítek.

márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
41%
#21-22 akkor olvassatok el mégegyszer a kérdést. Az, hogy tetszik-e nem egyenlő azzal, hogy azért kérdezem, mert tetszeni akarok. Szóval nem kéne osztani az észt, pláne ha nincs mit osztani.
márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
12%
#23: Szóval ha jól értem, te vagy a kérdező?🤣 Ekkora beégést emberek, ilyet szól nem azért kérdezte! Hát akkor miért? Egyértelmű a kérdésből, hogy férfiaknak szólt és nem nőknek a kérdés, köszi.
márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
31%

#23 ha te lennél a kérdező, zöldben jelenne meg a válaszod… de mindegy is!

Meséld már el, hogy ha nem azért kérdezted, amiért feltetted a kérdést, akkor miért kérdezted?

Figyi, a szövegértést segítő órám továbbra is fennáll számodra!

márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
34%
Amikor ilyen nadrágokat látok egy nőn, az első gondolatom az hogy hogyan szabaduljak meg tőlük! ;P
márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
74%

#26

Mármint a nőktől vagy a nadrágoktól? 😃

márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
18%
#27 A nadrágoktól, de az is lehet hogy mindkettőtől! :)
márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
72%
#24-25 már megint osztjátok az észt, de minek😂😂 ki mondta, hogy én vagyok a kérdező? Miért lennék én? Csupán rámutattam, hogy a kérdés esetleges szándéka nem feltétlenül ugyanaz, mint amit belemagyaráztok.
márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%
29: Igen Ági tudjuk, hogy a kérdező vagy egy kamu profilról, most már feküdj le aludni, azt se tudod melyik profilodról írsz már annyira kész vagy.
márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!