Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Szerintetek jól néznek ki ezek a nadrágok a lányokon?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


márc. 26. 22:16
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%
Engem igazán az érdekelne, hogy levehetem-e rólad a nadrágot... :D
márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
72%
#30 ha dolgokat látsz és hallasz, amik nincsenek ott, fordulj szakemberhez. Nem én vagyok a kérdező, csak próbáltam segíteni a 3. osztályos szintű szövegértésben.
márc. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
56%
#33-34 a ti logikátok alapján ti vagytok egy személy. Tudom, hogy nehéz bizonyos embereknek beismerni hogy tévedtek, de nem kell ennyire lejáratni magad.
márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
13%

"Az, hogy tetszik-e nem egyenlő azzal, hogy azért kérdezem, mert tetszeni akarok."


Ezt odaírja egy férfiakhoz szóló kérdés alá a 23-as. A kérdés:


"Fiúk, férfiak! Szerintetek jól néznek ki ezek a nadrágok a lányokon?"


Van itt még olyan, aki szerint nem egy nő írogat ide? Csak itt hagyom ezt, hogy mindenki gondolkodjon el rajta, hogy jogos-e hogy ideöklendezi az agymenéseit.

márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
29%

#33, számok nem az erősségeid, de ezt is elnézzük neked, mint a tudatlanságod!

2 külön ember vagyunk, csak mindketten tudjuk, hogy idióta vagy!

márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
20%
#34, szerintem ő sem tudja melyik nemhez tartozik…🤣🤣🤣
márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
41%
#35-36 nem úgy tűnik. Tévképzeteitek vannak, és még szöveget sem tudtok értelmezni.
márc. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
55%

#37, Képzeld Columbo, a 35-ös és 36-os hozzászólást is én írtam!


Annyit azért hozzátennék, hogy én, ellentétben veled, férfiként válaszoltam a férfiaknak szóló kérdésre!

márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!