Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is irritál, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is irritál, amikor valaki végtelen hosszan panaszkodik a házasságáról és nem tesz ellene semmit?

Figyelt kérdés

Legtöbbször nőktől lehet hallani, hogy mennyi vesződség van a gyerekekkel, hulla fáradt, a férj xarik mindenre meg még dirigál, kritizál is.

De hát könyörgöm ki kényszerítette ezeket a nőket a szülésre, főleg ilyen bunkó embernek? És akkor irigykednek pl rám, hogy nincs gyerekem és az élettársam is tök normális.


márc. 27. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik, hogy nem érdekel a téma ha nem tesznek ellene semmit.
márc. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Butuskák. Nem gondolnak bele, hogy egy házasság meg gyerek nem habosbabos tündérmese.
márc. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Nővérem is ilyen, meg a barátnői is. Összeülnek, panaszkodnak egymásnak, kibeszélik a férjeiket, aztán elkönyvelik normálisnak a helyzetet, mert a barátnők házassága is ilyen. És amikor nekem panaszkodik nővérem, és mondok neki megoldási lehetőségeket, hogy hogy lehetne javítani a helyzeten, akkor úgy néz rám mintha nem is tudom mit mondtam volna. Még én vagyok a rossz, meg az idióta, mert a barátnői jobban tudják. Az ilyeneken nem lehet változtatni, ha nem tudnának miért panaszkodni akkor is találnának valamit.
márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem valamilyen szinten élvezik is ezt a szolga életet.
márc. 27. 10:27
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Van olyan amelyik büszke rá, hogy ő mennyit tűr.
márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Anyám is ilyen mártír csicska volt az alkesz apám és a terrorista nagyanyám mellett. Igazi mazochista, buta nő.
márc. 27. 11:08
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Te apucival azonosulsz?
márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Azt írod, hogy téged az zavar, hogy nem tesz ellene semmit.

Ha elválik, akkor is marad a gyerek, és ugyanúgy egyedül lesz mindenre, csak mellé anyagilag is rosszabb helyzetbe kerül, és elítélik nagyon sokan.

Időgép még nincs, tehát a minek szült nem megoldás. Főleg olyan esetben, ha a szülés és a házasság megromlása közt nincs összefüggés, esetleg 10+ év van közte.

Tehát: milyen konkrét javaslatod van?

Nem vagyok házas, még csak párkapcsolatban sem vagyok, tehát nem érint a kérdés. Viszont a dolog logikáját szeretném megérteni, hogy mi vitt rá a kérdés kiírására?

márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kit érdelek, hogy elítélik? Ha valami rossz, akkor azon változtatni kell.
márc. 27. 13:33
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

Miért tartasz fenn kapcsolatot ilyen energiavámpírokkal?


Ki kell irtani az ilyen embereket az életedből, probléma megoldva.

márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!