Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha elvárom a páromtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha elvárom a páromtól hogy segítsen anyagilag?

Figyelt kérdés
Egyébként ő segít de látom az oldalon, hogy mások nem így élnek. Én a családtagoknál is mindig így láttam, hogy minden közös bajban segítjük egymást.
márc. 27. 15:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Hogy érted, hogy "segít"?
márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Amikor elvesztettem a munkámat segített, mindent megoszt velem, hagyja hogy vezessem az autóját. Ő egyébként most is sokkal jobban keres háza is van de sohasem érezteti hogy nekem kevesebb van.
márc. 27. 15:19
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
Akkor most miben várnál segítséget?
márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Most semmiben de mindig ez alapján kerestem párt. Nekem fura ha társak nem segítik egymást.
márc. 27. 15:21
 5/28 anonim ***** válasza:
63%

Nekem ha nincs szükségem segítségre, akkor nem várom el, hogy jó azért ő fizesse ki a csizmát helyettem.

Én nem ez alapján kerestem párt.

márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%
Te is segítettél már mást?
márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ha jobb helyzetben vagyok én sem. De mégis jó, hogy van aki segít ha kell. Nem külön kasszázik, nekem ez a valódi kapcsolat.
márc. 27. 15:25
 8/28 A kérdező kommentje:
Persze én is úgy vagyok vele mindent megosztok. De mégis ő a jobban kereső, de úriemberként viselkedik.
márc. 27. 15:27
 9/28 anonim ***** válasza:
79%
Akkor olyat keresel, akivel segítitek egymást, vagy olyat, aki nálad jobban keres, így elméletben segítenéd, de gyakorlatban ez nem történik meg, mert jobban keres?
márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Van párom,de mindig ez alapján kerestem. Azért mert úgy gondolom hogy a közös kassza a valódi szeretet kapcsolat alapja, hogy adott helyzetben nem hagyom a társam bajban.
márc. 27. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!