Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti engeditek, hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engeditek, hogy a párotok segítsen anyagilag?

Figyelt kérdés
Párom nem akarja engedni, hogy támogassam anyagi helyzetekben. Nálatok hogy van ez?
2018. júl. 10. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk pont ebből van a konfliktus, sok év után kiléptem a munkahelyemről, álláskeresésben vagyok és mindenáron segíteni akar, de nem érti meg, hogy én ettől kellemetlenül érzem magam. Ehhez hozzátartozik az is, hogy olyan családban nőttem fel, ahol megtanultam, hogy az a biztos, amit magamnak teremtek meg.
2018. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennnem engedném
2018. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagyunk egy pár, hogy mindenben támogassuk egymást. Az anyagi sem kivétel. Találkozásunk után, már egy hónappal így alakult és maradt is így.
2018. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A párom nagyon rosszul viselte, hogy első télen beszálltam a tüzifa árába náluk otthon, de muszáj volt. Kicsit sérült a férfiúi önbecsülés, pedig nem az ő hibája volt.

Most már együtt élünk 3 éve, az egyik fizetésből minden számlát befizetünk, a másikból eszünk, meg ami kell. Nem szamolgatjuk, hogy egymásnak mit fizettünk, mert úgy is együtt költünk, olyan mintha egyik zsebünkből raknánk a másikba.

2018. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Engedem is. Mit mártírkodjak feleslegesen?


Mikor ő szorult meg - volt rá példa -, akkor én támogattam.


29n

2018. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Sosem engedném, ahhoz túl nagy túlélő vagyok, a problémáimat én egyedül, a saját módszeremmel megoldom - ellenben a páromat szívesen támogatnám...


Férfi nőt - az teljesen rendben van.

Nő férfit - hát... persze, a favágás is az ő dolga, és ha megtámadnak majd verekedni is őt küldöm :)

27/F

2018. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engedném,bár nem ugrálnék örömömben. Fordított esetben én is kérés,kérdés nélkül segítenék neki, sose hagynám egyedül a bajban. Társak vagyunk,nem kell annyira önfejűsködni.
2018. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs más válsztásom. Én gyesen vagyok a gyerekeinkkel, a terhesség miatt elveszítettem a munkámat, így 52ezret kapok 1 hónapban, ő majdnem 400at keres...

A saját számláimat én fiztem, a gyerekek rám eső megtakarítását is, magamnak veszem a cuccaimat ami kijön a pénzből, a többit ő fizeti.

Az előző (ennél hosszabb) kapcsolatomban viszont mikor még rendesen dolgoztam én sem fogadtam volna el, még 1 drágább ajándékor sem szívesen (én szívesen adtam pedig)

2018. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok, látom jól lepontoztatok - elfelejtettem, hogy más világot élünk, ha a mai generáció már szkanderban is egyenlő, akkor persze, majd a srác ül otthon, és a csaja dolgozik...
2018. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 hiába kínlódsz ezzel a konzervatív modellel, ma már teljesen elfogadott dolog, ha egy nő sikeresebb, mint a férje. Nincs abban semmi, ha nekik jó. Verekedni... :D Meg madarat fogni, mi? :D
2018. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!