Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptassak le valakit aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassak le valakit aki nem szimpatikus?

Figyelt kérdés
Volt pár randink. Jó fizetése van és mindig mondja, hogy sokba kerül a közös program. Nekem ez nem szimpatikus eddig a randipartnereim ilyet nem csináltak. Hogy rázzam le? Nem veszi észre hogy nem érdekel.
márc. 27. 15:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%

"Olyan mintha nem értené."


He? Ne talalkozz vele. Majd megérti.

márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%

Vannak nehéz felfogású emberek.

Semmiképp ne találkozz vele.

És hogy ne zaklasson tovább , tiltsd le.

Ha akkor sem hagy, akkor fel kell jelenteni.

Bolond incel, közveszélyes is lehet.

márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%

Mindig mondja hogy sokba kerül a program 😃😃

A Bahamákra mentetek?

Ilyeneket ugat hogy sokba kerül és nem érti hogy vajon miért nem akarsz vele folytatást?

Mond meg neki hogy azért mert sz@revő és tiltsd le.

márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%
Mondd neki, hogy több randevút nem akarsz és ne irkáljon, ne hívjon, mert részedről vége van.
márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy ha megirod neki, hogy nem akarsz találkozni akkor végül mégis hogyan találkoztok?


-nem akarok veled találkozni Józsi

-nem baj Juliska, akkor is gyere

-jó, akkor felöltözök és megyek


Mert másképp nemigen tud összejönni.

márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

#16 (19:54 ó.):

Mi van...??? Elmezavarod van? Mi köze a válaszodnak a kérdéshez?

márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%

Ő fizeti az összes programotokat?

Szerintem az ilyen szarrágók miatt jó, ha magadnak fizeted a részedet. Nem "tartozol" neki, nincs mit rád kiabálnia.

márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Kétszer ő fizette, de nem igazán szimpatikus pár tulajdonsága. Ez az egyik. Kevesebbet kereső férfiak jobban meghívnak, még ha barát akkor is. Nevetséges hogy szép kártyával sajnál ilyesmit. Magamnak nem fizetem mert a férfinak illik meghívni a nőt.
márc. 28. 15:17
 19/21 anonim ***** válasza:
23%

Az a baj hogy egy cola után is már elvárják h legyen szex.

Engem amúgy vérig sértene egy ilyen viselkedés hogy pampog h drága a program.

Akkor üljön otthon egyedül.


Te meg találsz olyat aki be tud fizetni egy belépőjegyet, és mindig van aprója egy kávéra.


Hugomat is mindig vitte a barátja Pestre plázázni, vásárolni, pedig 21 éves volt a fiú .

Esküszöm abban az időben keresett 150 et, de abból 100at a hugomra költött…

márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem is azt várom el, hogy költsön rám de valamire a férfinak illik meghìvni. Én segítettem már barátnak is rosszabb helyzetben nem értem egy férfi hogy gondolja azt, hogy ezzel a viselkedéssel lesz barátnője.
márc. 28. 15:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!