Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudtam az életkoromról egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam az életkoromról egy fiúnak akinek küldtem intim képeket és azzal fenyeget hogy elküldi a barátaimnak, elsőnek csak egy képpel fenyegetett meg és aztán azt mondta ha nem teljesítem amit mond akkor elküldi mindenkinek, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Egy idő után szóltam a szüleimnek és töröltük, tiltották és jelentetettük instán elvileg a fiókot tiltották de nagyon félek még most is, a szüleim nem mondták hogy jelentsük fel de nincsen bizonyíték mert a beszélgetés törölve lett
márc. 28. 18:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

"hogyha kikerülnek a képek" - esetleg megtörténhet. Már sok más emberrel előfordult, és nem dőlt össze a világ.

Tanultál a dologból, tovább kell lépned.

A szüleidre számíthatsz, bízz bennük. Már azzal segíthetnek, hogy meghallgatnak.

ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
De egyszerűen miért szorongok és miért gondolok arra hogyan öljem meg magam? Egyszer már kaptam dührohamot is,mi történt velem?
ápr. 28. 17:36
 13/29 A kérdező kommentje:
De van olyan lehetőség hogy nem kerülnek ki? Vagy egyszer biztos hogy ki fog kerülni?
ápr. 28. 17:37
 14/29 anonim ***** válasza:

Szerintem most be van ijedve.

Egyébként honnan ismeri a barátaidat, hogy velük fenyegetőzött?

ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nem ismeri csak ugye kiadta azokat akiket követek/követnek
ápr. 28. 18:12
 16/29 A kérdező kommentje:
Teljesen más lettem mint ezelőtt,nemtudom mi a bajom de muszáj megoldást találnom.Valakinek van valami ötlete mi tévő legyek?
ápr. 28. 18:12
 17/29 anonim ***** válasza:
Beszélj a szüleiddel, az a legfontosabb. Csak játszotta az eszét, zsarolni akart, hogy képeket küldj. Szórakozott, most pedig már nem fontos neki az egész, ha látja, hogy nincs folytatás.
ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Töröld a profilodat. Aki onnan megmaradt barátnak, azzal úgyis el tudjátok érni egymást.
ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Töröltem a profilomat,szerinted tényleg vége van az egésznek és csak szórakozott?
ápr. 28. 20:31
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, hogy dühös vagy egy ilyen eset után. Elvégre valaki ártott neked és meguszta büntetlenül. Én is mérges lennék a helyedben ( még így is mérges vagyok ).


Igaz, hogy sokmindenkirol terjednek meztelen képek , de attól még nem lesz kevéssbbé kellemetlen. Én a szüleidre is mérges vagyok egyebkent. Ha valaki a lányom képeivel szórakozik akkor az lenne a minimum , hogy elmegyek a rendőrségre. Anélkül, hogy várnék egy hónapot.


Rendőrség nélkul nem igen lehet ezt elintèzni. Esetleg még ha valahogyan ki lehetne tole játszani...de arra nem sok eselyt adok.


Viszont. Ha nem sikerül megoldanod az ügyet, akkor tovább kell lépned. Tudom, hogy fiatalként kicsinek tűnhet a világ és úgy érzed , hogy a körülötted lévő emberek mindig ott lesznek és minden hibádról tudni fognak egy életen át. De ez nem így van. Rengeteg embert fogsz még megismerni és valószínűleg ujabb es ujabb hibakat fogsz elkovetni, amikrol majd azt kivanod bar soha ne tudna senki. Mindenkinek vannak ilyen sotet titkai. De mèg ha most ki is kerulnenek a kepeid, akkor sem fog orok eletedre megszegyeniteni. Pár ev es maris egy olyan kornyezetben találod magadat ahol senki nem tud rola. Esetleg ha tenyleg a barataidnak kuldi el akkor vége a csávónak. Mert nálad lesz a bizonyitek, hogy a beleegyezesed nelkul terjeszti oket. Ha meg a baratom lennel es elobe mutatná meg nekem , akkor helybe agyonverném. Szóval ne aggodj miatta. Előbb utóbb rendeződni fog ez a dolog. Adj időt magadnak, hogy lecsillapodj. Ha most duhos vagy es aggodsz a kovetkezmenyek miatt az normális , de minden rendben lesz !

ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!