Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mik azok a tulajdonsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mik azok a tulajdonságok, ami miatt egyik nővel jártok, másikkal csak dugtok?

Figyelt kérdés

márc. 29. 19:55
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

#29


Hát például nem rajonganám körbe az illetőt. Mert aki körül rajong az nem őszinte és azért rajong körbe, hogy megdughasson. Pár nap, pár beszélgetés alatt max szimpatikus lehet a másik, azt nem tudom milyen bókokkal vagy mit értesz körül rajongás alatt, de a legtöbb pasi, ha dugni akar akkor felveszi ezt a stílust és dobálózik olyan dolgokkal feléd amit előtte 50 másik nőnél bepróbált.


Nem tudok rá példát mondani, mert hogyha gördülékeny a dolog és úgy tűnik, hogy megvan a szimpátia és a vágy a másik társaságára akkor úgyis mindennap fogunk kommunikálni kb és igen, elvárom azt is, hogy ne csak én keressem, mert hogyha ez van, akkor gyanús, hogy én vagyok az a személy akinek csak nem mondja, hogy húzz a picsába, de mélyen belül ezt gondolja és valójában zavarom, csak én nem látom ezt.

márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
54%

#25:


De "incel-chad" baromság.


A nő is megteszi ugyanezt. Lefexik olyan férfival akivel megvan a kémia, de egyáltalán nem az esete, nem illik hozzá.

Ez mindig így volt és lesz is.

Azzal van baj amikor nem őszinték egymáshoz, amikor hitegeti az egyik a másikat.

A kémia nagyon jó kezdet, de nem a vég. A szerelem a vég. Vagy a hasonló célok, életmód.

Akivel nincs meg, de a kémia ott lapul azzal szexelhet a másik nyugodtan.


A nők igenis sokszor nem veszik észre, hogy a férfiak játszanak velük, csak szexre jók.


És ja a Casanovák válogatnak míg egyszer le nem horgonyoznak számukra hozzávaló nők mellett, addig simán nekik is megfelel csak a kémia, a nem olyan szép, társasági körben elfogadott nők is.

márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

#31 köszi. Ez végülis már ad egy támpontot. És lehet ilyenkor én is jobban fogok “nyomulni”, hogy bátorítsam a srácot :)


#32 te most így látatlanban eldöntötted, hogy tuti nem vagyok szép? Oké.

márc. 29. 21:27
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

#23: De magyarázd már el miért fontos a nyomulás? Tök gáz.


Az ismerkedés az elején még arról szokott szólni, hogy van-e közös témátok és egyáltalán továbbra is ismerkedtek-e vagy az egyik ghostol. Ha néhány napig sikerül elbeszélgetnetek egymással akkor lehet is a férfinak randira hívnia a nőt. Amennyiben ez jól sikerül, van közös hang, sőt talán még le is tisztázzátok ki mit akar, az már egy jól sikerült randi. Aki komolyat akar, az általában nem arra megy, hogy az első randin megfektessen, de nyitott rá amúgy. Nyilván a pozitív élmények után vagy már azonnal, de nem feltétlenül azonnal!!!!, elhív még egyre és úgy általában több és/vagy tartalmasabb beszélgetéseitek lesznek, ami megy addig, amíg össze nem jöttök ténylegesen. Van akinél már a harmadik randin szex van, van akinél ez még csak az első csók és tovább nem megy veled. Kb így néz ki egy normális ismerkedés. Akit le sem tudsz vakarni az vagy szexre megy csak vagy nagyon needy. Azt remélem mondanom sem kell, hogy a randi alatt nem azt értem, hogy felhív a lakására...

márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
40%

Amúgy tök mindegy, hogy szexel egy nő amikor kapcsolatban van, vagy sem. Nem lesz emiatt rosszabb, nem egy árucikk, ami romlana, ha többen "használják".


Én már sokszor olvastam hasonló megnyilvánulásokat emberektől, azért mondom, hogy valóságban nincs így, max azoknál akik irigyek.


Abból pedig nem derül ki, hogy milyen a kérdező, hogy ki nyomul rá és ki nem. A legtöbb nőre nyomulnak sokszor a pofátlanság teljesen példájával és aki ilyen az megteszi még másik 50 nőnél. Ettől a kérdező nem lesz kevésbé szép, vagy kevésbé csúf se. (értsd: nincs ráhatással ez a külsejére)


Max annyiba, hogy egy vonzóbb nőnél boldog boldogtalan bohóc fog heti szinten próbálkozni.

márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt írtam, hogy nem vagy szép.

Némely férfi számára nem vagy olyan szép, vagy nem vagy olyan körökben, hogy több is legyen belőle.

Nemcsak a külsőt írtam.

Te hiszed magadról, hogy nagyon szép vagy mert topp pasik "nyomulnak" rád.

Most ha nagyon bele akarnék menni akkor rákérdeznék mennyiszer jártál pórul már.

De inkább nem teszem.

Egyszerűen figyelj oda, hogy a férfi hogyan viselkedik veled.

Neked is mint írták előttem ki kell valahogyan fejezni, hogy tetszik neked ha nem mer kezdeményezni. Viszont lehet simán, hogy azért nem teszik meg mert szerintük jóval felettük vagy, önbizalomhiányosak. Úgyhogy velük is óvatosan kéne bánni.

Igazából nagyon nehéz kifogni az aranyhalat és még lehet ő se az több év után.

Kell, hogy koppanj egy párszor.

Attól bővül az ismereted emberek, kapcsolatok terén.

Nyugodtan mellélőhetsz párszor, de ha úgy van akkor jó lenne észrevenni, hogy miért is történik veled hasonló minta.

márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
35%

11,12


Teljesen egyetértek. Amikor egy jó nem érti hogy miért nem tartják többre és ilyenekkel dobálózik, ott valami nem oké.


19. Mondjuk ezzel nagyon nem értek egyet. Én sosem a külsőt néztem, de azért egy Incel, aki nőgyűlölő, belül rohad és ráadásul még bunkó is mellé, na annak fikarcnyi esélye sem lenne nálam. Nem azért ahogy kinéz, hanem ahogy BELÜL kinéz! Mert itt már konkrétan lelkileg sérült emberekről beszélünk. Tartom magam annyira, hogy nem hagyom hogy mások tönkretegyenek.. (volt már erre példa, elég volt.) btw, én és a párom is kocka. Szóval nem Chad a párom, mielőtt ezzel jössz.



Az hogy ki milyen súlycsoportba tartozik.. hát figyelj, ezt általában azok szoktak mondani, akik sajnos sikertelenek a párkeresésben..

márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
57%

Jaj ne már utolsó.


Általában az emberek úgy állnak a párkereséshez , hogy hasonlóak legyenek, írják itt is, hogy nagyon hasonló/egyforma szinten legyenek.

Ide tartozik a műveltség, kinézet, belső értékek, egzisztencia is. Jóformán minden.

A "súlycsoporttal" arra utaltam.


Az incelek között is vannak nagyon bolondok és vannak kevésbé, akár csak depressziósak, önbizalomhiányosak, az utóbbi még nem olyan mértékben súlyos és lehet rajta segíteni.


Nem igaz hogyha valakinek megtetszik, sőt belészeret a kishitű, szomorú Juliska/Józsika akkor mindjárt dobja. Inkább segíteni akarna rajta.


Nem tudod soha, hogy te, vagy akár én mikor leszel/leszek lelkitrotty és, hogy lehet, hogy más ember nem-e vezet rá, hogy ki lehet belőle jutni.

Mindenkinek jár lehetőség.


Egy csomó kapcsolatban olyan emberek vannak nemeket nem nézve, hogy mindenféle traumákkal vannak tele és mégis adnak egymásnak esélyt.


Itt is panaszkodnak, tanácsokat kérnek és a fele köztük nemeket nem nézve depressziós, önbizalomhiányos, önbecsülése nincs.


Ez nemcsak az incelek egy részére vonatkozik.

márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
38%

#38


Az a baj, hogy aki magát incelnek tartja az már túlmegy egy határon és nem arról van szó, hogy önbizalom hiányos, depis vagy épp rottyon van. (vagy nem csak az)


A legtöbb ilyen egyén remekül mutatja meg mi is a baj velük. Mocskos stílus, alázás, tárgyiasítás, hímsoviniszmus, erőszakon való kárörvendés stb..


Ezek pedig már olyan dolgok amik miatt rohadtul nem az a kategória, hogy menthető, hanem inkább pont az, hogy messze el kell kerülni az illetőt, mert beteges a személyisége. Ilyen szintről pedig nem biztos, hogy lesz visszaút. Ha lesz is azt egyedül kell bejárnia.

márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
47%

38.

Nekem nem kell bemutatni, 4 év alatt rendesen belém is tapostak lelkileg rotty emberek. Próbáltam is nekik segíteni, de csak rúgtak rajtam és tönkre is tettek. Nem csak lelkileg, de anyagilag is.



Köszi, de nem. Nemrég is segíteni akartam egy srácnak, aki azt hitte akarok tőle valamit és azóta mániákusan engem kutat mindenhol. Egy napra oldottam fel a profilját és EGYBŐL nézte hogy én milyen csoportokban vagyok benne. Ha ez még nem elég, a saját anyámnak alázott a munkahelyén és egy több éves barátomat is ellenem fordította! Szerencsére legalább kiderült, sosem volt barát..

márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!