Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas nőként kérdezem: tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas nőként kérdezem: tényleg ennyi magas férfinak tetszenek az alacsony nők, vagy ez utóbbiak nyomulnak a férfiakra?

Figyelt kérdés

179 cm magas nő vagyok, a barátnőim is kb. ekkorák. Nem egyszer, nem kétszer előfordult már, hogy ha megtetszik nekünk egy férfi (egy tőlünk magasabb férfi) és kiderül, hogy van barátnője, az esetek nagy részében a nő nagyon kicsi, 160 cm körüliek vagyunk még kisebbek. Két kérdésem van:

Nektek alacsony nőknek miért kell mindenáron magas férfi? Úgy értem eleve a férfiak nagy része magasabb nálatok, egy 170 cm-es is. Sokkal nagyobb a választék, mint nekünk, magasabb nőknek. Nem érzitek magatokat gyereknek a magas barátotok mellett?

Magas férfiak, akiknek alacsony barátnőjük van (vagy volt)! Most őszintén, nektek is első pillantásra tetszett a másik? Ti kezdeményeztetek vagy a nő? Nem gyerekes, hogy ekkora magasságú? Nem zavar, hogy nincs olyan hosszú lábuk, kecsességük, mint a magas nőknek? Nem zavaró a nagy magasságkülönbség a mindennapi életben, séta, szex stb?

Biztos nyersnek tűnik a kérdésem de nem provokációnak szánom, csak komolyan érdekelnek a válaszok! Magas nőként valahol zavaró és érthetetlen számomra, hogy ennyi ilyen párost látok!

Esetleg más magas nők is leírhatják, hogy ők hogy látják ezt!



márc. 30. 17:12
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
72%

Én szeretnék magas nőt, de 180 magas vagyok és kiesek, mert nem tud mellém felvenni magassarkút, ha ő is olyan 175-180.

Holott engem nem zavarna, hogy ha meg akarja mutatni a lábait, elég engedékeny vagyok ilyen téren és nem vagyok féltékeny.

márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
26%

180 cm magas nőként írom, hogy én is ilyesmit tapasztalok. Számomra sem teljesen világos, hogy mi lehet emögött, talán vmi ösztön, hogy a születendő gyerekek magasak legyenek?


1


Soha nem hordok magassarkút és mindegyik exem (egy kivétellel) ugyanolyan magas volt, mint én.

márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
12%
Ezen elgondolkodtam már én is. Ahol a pasi szép daliás, a barátnő meg szinte törpe, az elég nevetséges. És igen, szerintem is a magas férfiaknak magas nőkkel kellene összejönni. De mostmár írjanak ilyen helyzetben lévő férfiak, hogy mi fogta meg őket. Tudom, majd jönnek a "személyisége fogott meg" sablon dumákkal, mintha az más nőknek nem lenne.
márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
#2: Én sem hordok soha magassarkút de az a vicces, hogy akiket ismerek alacsony nőket (és magas párjuk van) őket se nagyon látok magassarkúban...
márc. 30. 17:29
 5/55 A kérdező kommentje:
#3 Pontosan így gondolom én is de kíváncsi vagyok a férfiak válaszaira! Az a tippem, hogy az alacsony nők nyomulnak rájuk...
márc. 30. 17:30
 6/55 anonim ***** válasza:
86%

3


Szerintem nem nevetséges, csak furcsa. A nagyobb fiam egyik barátja pl. 190 cm magas (vagy még magasabb), a barátnője meg olyan 155 cm lehet. De szeretik egymást nagyon, végülis ez a lényeg!

márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez belénk van "kódolva". A nőknek inkább imponáló a magas (& erős) férfi míg a férfinak az alacsony (& törékeny) nő, mert adok-kapok fajta dinamika alakul ki elméletben hiszen a magas férfi megvédi az alacsony nőt aki rászorul a védelmére.

Ami tök hülyeség a mai társadalomban, de akkor is bennünk van valahol mélyen. Legalábbis a többségben nemeket nem tekintve.

márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂
márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
93%
Micsoda hülyeség! A magasság semmit nem jelent. Egyáltalán nem előny tarskeresésben, ez csak csak ilyen tévhit.
márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
92%

"Magas nőként kérdezem: tényleg ennyi magas férfinak tetszenek az alacsony nők, vagy ez utóbbiak nyomulnak a férfiakra?"


Ne haragudj, de rendesen felvihogtam a kérdésen kérdező.


Csak arra lehet nyomulni aki vevő rá legyen az nő, vagy férfi. Mégha csak egy éjszakáról is van szó akkor is érvényes.


"Nektek alacsony nőknek miért kell mindenáron magas férfi? Úgy értem eleve a férfiak nagy része magasabb nálatok, egy 170 cm-es is. Sokkal nagyobb a választék, mint nekünk, magasabb nőknek. Nem érzitek magatokat gyereknek a magas barátotok mellett?"


Alacsony nő vagyok és volt már 173 cm magas párom, 180+ cm magasságú is, jelenleg 175 cm magas a párom, de soha nem kellett nyomulnom egyikre se.

Maguktól kezdeményeztek nálam és nem zavart sohasem, hogy alacsonyabbak vagy jóval magasabbak tőlem, de őket se.

Hordhatok magassarkút nyugodtan, szeretek is.

180+ cm-es pasinak az állát súroltam, egyébként volt akinek a hóna alá értem, olyan is akinek a válláig.

Egyszerűen felkaptak, szerettek cipelni ide-oda. :)))


Keress magad mellé 190+ cm magasságú férfit, égimeszelőnek nehezebb magas nőt találnia, gondolom se ő, se az alacsonyabb nő, 30 cm magassági különbség hosszútávon lehet zavaró és főleg ha elmúlik a kezdetleges láng.


De azt jó lenne hogyha elfelejtenéd, hogy a törpék mint én tapadnak a magas pasikra, inkább fordítva ha már mindenáron nyomulás az igazság, bár én szerintem kölcsönös a dolog.

márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!