Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő aki régen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki régen szexkapcsolat ellenes volt, de ma már nem?

Figyelt kérdés
Aki régen nem ment volna bele szexkapcsolatba senkivel, de később változott a hozzáállása, és úgy volt vele hogy ha van hozzá megfelelő potenciális partner aki szintén nyitott rá akkor miért ne? Mi vett rá végül hogy belemenjetek?
márc. 30. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Nemvolt időm normális kapcsolatra...
márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a nők többségét a sok csalódás veszi rá. Semmi más. Vagy ha nagyon rossz családi minta, rettegés a csalódástól. Ez férfiakra is vonatkozik. Nem mindegyiket a hímvesszője uralja.
márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Max akkor mentem bele ilyenbe ha szetelmes voltam a pasiba de neki kellettem. Nekem maradtak a morzsák csak. (Igaz évekkel később jartunk is mikor megint összekerültünk, akkor jöttem rá miért is nincs kapcsolatokban soha).

Vagy pl volt szeretőm is, de az meg vigasznak szeretet miatt kellett a páromat kiegészíteni, mint pótlék, ezért cserébe kapott szexet ő is.


Szex miatt soha nem feküdnék le senkivel. Csak ha céljaim vannak a másikkal, és kell belole vmi, vagy jó pasi nekem valamiben. Akkor "megérdemlik" a testem. Amugy nem.

márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
*szerelmes
márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Jav 2: De neki nem kellettem. Akkor maradtak nekem a morzsák.
márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Volt egy hosszú párkapcsolatom, amiben nem volt jó a szex, de mivel tapasztalatlan voltam, azt hittem, idővel javulni fog. Nem így történt. Utána már szinglinként lefeküdtem egy foglalt férfival, akivel régóta kívántuk egymást és valami eszméletlen volt a szex. Tudtam, hogy vele a párkapcsolat nem működne (nem csak mert foglalt), de a szex valami isteni volt, teljesen átértékelődött az elmúlt néhány év emiatt. Most már úgy vagyok vele, hogy egy párkapcsolatban az is fontos, hogy jó szex legyen, és ha éppen nincs senki, akivel éppen el tudnék képzelni kapcsolatot, akkor is lehet szex, ha mindkét félnek tiszták a játékszabályok és passzolnak szexuálisan.
márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván van. Az embereknek különböző életszakaszai lehetnek, amikor más dolgokra vágyik... szóval természetesen ez a hozzáállás is változhat.
márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es neked volt már szexkapcsolatod?
márc. 30. 21:24
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Nálam ez fordítva történt.


Régebben belementem ilyesmibe, most is lenne rá lehetőségem, de már hidegen hagy. Valahogy benőtt a fejem lágya, megismertem magam és rájöttem, hogy ez nekem nem való.

márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én. Két munkahelyem van. Időm alig. 32 vagyok. Néha elgondolkozom a dolgon. 4 ember volt összvissz eddig az életemben, tehát nem vagyok egy kicsapongó.. De ha nem ártok vele senkinek, akkor végülis...
márc. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!