Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gond, ha hosszú párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond, ha hosszú párkapcsolatban élve is nagyon jól esik más férfiak közeledése?

Figyelt kérdés
Hosszú házasság, gyerekek, mégis olyan jó érzeni hogy más is észrevesz még. Baj, hogy ezt érzem? Nem csalnám meg a férjem egyértelműen de szívesen beszélgetek mással (akin viszont látszik hogy bejövök neki).
márc. 30. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem gond, mert azt jelzi, hogy nem vagy elégedett, elhanyagolt vagy.
márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon nagy gond mert ebből lehet megcsalás. Tehát próbáld meg a házasságot helyre hozni és ha nem lehet nyitott kapcsolatban élni, vagy válni.
márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Igen gond! Mert azt jelzi, bár úgy gondolod szereted a férjed, de kezd megkopni az érzelmi kötelék, ezért lettél nyitott mások közeledésének a "detektálására".
márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is gond. Valahogy próbáld meg elnyomni ezt az érzést, mert a házasságod és a gyerekeid fogják bánni.
márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Természetes, a legtöbb nő így van vele.
márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de szerintem sem érdemes öntözni ezt a virágot!

Milyen szép egyébiránt, hogy felmerült benned ez a kérdés! Ez hűségre vall.

Én azt javaslom - aztán,lehet,hogy máshogy látod de, talán csak fontos az,hogy vigyázz,nehogy úgy fogadd más tetszése kimutatását,talán közeledését,hogy amiatt remény ébredjen a másik férfiban és szerelem,vagy afféle kalandvágy alakuljon benne,mely arra viszi,hogy elcsábítson téged a családodból!

És természetesen így őrizd továbbra is a te szívedet is. Ehhez pedig véleményem szerint is a legjobb gyógyszer az,ha a férjeddel megerősítitek az egymás iránt érzett odaadást.

márc. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy jólesik.

De ha el vagy hanyagolva akkor pláne.

Csak tudd hogy mit akarsz és meddig engedsz a csábításnak.

Lehet előbb utóbb jön valaki amikor rossz passzban leszel és.....

márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!