Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet itt ismerni normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet itt ismerni normális férfiakat?

Figyelt kérdés
márc. 31. 00:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%
Igen
márc. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
72%
Mivel az oldalon nagyon sokan mélységes tendenciát mutatnak ezért, ha egy fokkal több ésszel rendelkezel máris nagyon könnyen tűnhetsz olyan férfinak aki "normálisnak" tűnik. Bár én nem szeretem ezt a szót használni ebben az értelemben, mert egyrészt mindenkinek mást jelent, másrészt eddig életemben számos negatív tapasztaltot hallottam/szereztem olyan emberektől akik magukat kimondottan normálisnak gondolták. Így azt mondanám, hogy olyat biztosan meg lehet aki annak tűnik, de valójában meg úgyis ki fog derülni, hogy az vagy sem.
márc. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
55%
Ebben a kategóriában kizártnak tartom, ha ismerkedni akarnék, szerintem max az Állatok kategóriában nézelődnék válaszok alapján, legalább azt már tudnám, hogy szereti az adott állatot, nem úgy mint itt a 80%.
márc. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem zavar hogy családja van vagy valamilyen aberrált perverz akkor igen.
márc. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
31%

Ha normális = átlagos akkor igen

F

márc. 31. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
64%
Intelligens nővel?
márc. 31. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
37%
4 akinek családja van nem normális?
márc. 31. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
7# nem arra írta a nemnormálisat. Aa család vessző. Mert ugye nyelvtan.
márc. 31. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%

8 kötözködünk?

"családja van vagy valamilyen aberrált perverz " tehát akinek nincs családja az aberrált perverz. Aha..

márc. 31. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%
Nem kötözködök. Úgy írta, hogy család VAGY perverz. Ott van a kiba*sz*ott vagy szó. Hát nem érted ember? Vagy vagy. Bakker! Most màr csak azért is vitázok veled mert nyelvtanból egyest adnék neked.
márc. 31. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!