Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A viráglelkű, tutyi-mutyi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A viráglelkű, tutyi-mutyi, papucs, lúzer, kezdeményezőképtelen férfiakat mi neveli ilyenné? A családjuk? A hollywoodi filmek? Általában a kultúra? Egy normális apa hiánya?

Figyelt kérdés
Akik nem tudják a nőknél való céljaikat megvalósítani (legyen az akár 100 nő megdugása, akár együtt lenni egy életen át 1 lánnyal), azok miktől lesznek ilyenek? És miért válnak sokkal érzelgősebbé, romantikusabbá (a rossz értelemben)?
2015. jan. 30. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem neveltetés.

Esetleg késői gyerek elmaradott szülőktől.

Anyuci szeme fénye stb.

2015. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

ilyennek születtek,meg ilyenné váltak.Ez nem rossz,attól,hogy érzelgős valaki miért baj?



nem lehet mindenki olyan mint én,félve járnátok verebek :D

2015. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja a családjuk főleg szerintem. Nem tudom mért baj az,ha valaki érzelgősebb, romantikusabb. Habár egyre kevesebb van belőlük. És egyre kevesebb is lesz, több lesz az olyan,aki félrekúr,és nem foglalkozik a barátnőjével. Sok nő annyira ostoba,hogy mégis ilyen pasi kell nekik..vicces:D Mindenesetre én a kettő között állok, de inkább a világlelkű, tutyi-mutyi,papucs,lúzer,kezdeményezőképtelen férfiak pártját fogom,hogy a te szavaiddal éljek.
2015. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Kerdezô Te maga a tökely vagy ugye?Kívancsi lennék rad ba+!
2015. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
48%
AZ elnyomas csaladon bbelul,a szulo" ossze zavarja a gyereket,es emiatt bizonytalanna valik ebbol lesz a dontes keeptelenseg,es ekkor a szulo"nem Mar elvarasai vannak,es ezzel Mar el is erre hogy a gyerekbo"l egy dontteskeptelen martyr tipusu no"altal elnyomhato egyen lesz belole.
2015. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4: Undorító a hozzáállásod. Mi köze van a kérdésnek ahhoz, hogy ki vagyok? Ha egy robot tette volna fel a kérdést, akkor tőle is megkérdeznéd, hogy "kíváncsi vagyok téged melyik gyárban raktak össze és milyen volt a terveződ"?

Olyan ember vagyok, aki kíváncsi a feltett kérdésére mások által adott válaszokra.


3: Azért "baj", mert sikertelen és szomorú a mai világban. Nem másnak baj, hanem neki magának, hogyha nem tud egy barátnőt sem összeszedni és emiatt boldogtalan lesz. Engem vagy mást nem zavar, de őt magát igen. Ez a mérce.


2: Amit a hármasnak mondtam. Nem másnak baj, hanem neki magának, mert sikertelen és boldogtalan lesz emiatt esélyesen, aki nem tudja az álmait megvalósítani.


1-5: Köszi!

2015. jan. 30. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdést tettél fel, de miből gondolod, hogy az egész szimplán neveltetés kérdése? A férfiassághoz leginkább a tesztoszteronnak van köze. A normál érték ebből 10-30 mmol/liter. Mint látod, már a normál értéktartományon belül is lehet akár 3-szoros különbség is. Ennek egyik része nyilván környezeti, de a másik része bizony örökletes! Ez egy tényező. Másrészről beszélhetünk kockázatkerülő és kockázatvállaló magatartásról, aminek szintén van genetikai alapja. (Hozzátenném, hogy a populáció többsége kockázatkerülő típus, hiszen a történelmi időkben nagyobb eséllyel adhatta tovább a génjeit az, aki otthon maradt földet művelni annál, aki elment háborusdit játszani) Ezen kívül is akadnak még örökletes tényezők, amiket illik számba venni.

Továbbá: nagyban hozzájárul ehhez az, hogy az ember milyen jelzéseket kap kiskorától kezdve. Nekem pl. még soha sem adatott meg az élmény, hogy rám mosolyogjon egy lány. Nyilván így nehezebb belelendülni, ami meg is látszik, hiszen nagyon későn 16 évesen kezdtem csajozni. Hogy mire mentem vele, hogy kezdeményezővé váltam? Nagyjából semmire. Nem ez dönt, főleg nem akkor, ha az ember történetesen annyira ocsmány külsővel jött a világra, mint személyem.

2015. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én az óvodára szavazok akárki akármit mond nálam úgy volt hogy elnyomtak sose voltak ott barátaim az óvónők szartak rám sőt egyszer megverettek az egész csoporttal :'(
2016. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!