Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A normális férfiakat valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális férfiakat valóban nem érdekli, hogy egy lánynak mekkora a mellmérete?

Figyelt kérdés
Pár fiú mondta már, ha vékony, szép teste van, formás alakja, tehát összességében csinos a lány akkor nem számít, hogy pici a cicije. Én inkább alakban, és fenékben vagyok erős, az alakomhoz hozzájárul még a kerek fenekem is. Viszont a mellem nem annyira nagy... nagyon nem szeretem. Bs melltartót hordok, de ha nincs rajtam, egyszerűen utálom. Nem nőies, pedig lógni sem lógnak... kerekek. Szívem szerint elmennék egy mellnagyobbító műtétre, de nem tudnám magamban elviselni a műanyagot... a természetességet szeretem. Az önbizalmam ezzel együtt a föld mélyén van..
2013. okt. 13. 01:00
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy pont ettől lennék normális, nem hiszem, de engem nem érdekel különösebben a mellméret. Jó, valami icipici legalább legyen, az már jó, illetve ne legyen hatalmas.
2013. okt. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A. Bundy ***** válasza:
100%
én nem hiszem hogy normális vagyok , de nem zavar a pici cici, még jobban is tetszik mint a fejnagyságú lógó mellek. amúgy nincs baj a kis mellekkel, csak a gyerekek úgy vannak vele "minél nagyobb, annál jobb"
2013. okt. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%

Feleslegesen aggódsz

A B-s méret már nem kicsi, az A a kicsi, az meg, hogy szép kerek, és nem lóg az pont ideális.

Neked olyan cicid van, ami nagyon sok férfinek tetszik, egyedül csak neked van vele problémád.

2013. okt. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy vagyok, hogy nem attól szép a mell ha nagy, persze a nagyok között több a szép, de a picikék közt is van olyan, hogy ejhaj. A combok fontosabbak.
2013. okt. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim válasza:
100%
Valóban nem. A műmell viszont már zavaró. :) 23/F
2013. okt. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az elég szomorú, ha ez miatt nincs önbizalmad.


Igen, a "normális" férfiakat nem zavarja a mellméret, hanem teljes egészében szeretik a lányt. Apróbb hibákat figyelmen kívül hagynak, arra a néhány szebb dologra pedig jobban összpontosítanak. Én konkrétan kifejezetten szeretem a kis mellű lányokat.


Eszedbe ne jusson plasztikáztatni, mert annál nagyobb hülyeség nem nagyon van... Max az ajkak feltöltése és hasonlóak.

2013. okt. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Jó, de olyan sok helyen látom az olyan nőket, akik vékonyak, és szép, kerek, C-s mellük van, és formásak. Én itt vagyok már lassan 20 évesen, mindig abban reménykedtem, hogy még nőni fog egy méretet, de hiába, már nem fog...
2013. okt. 13. 01:07
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
eltaláltad
2013. okt. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
A nőnek az egyik legkiemelkedőbb ismertető jegye a melle. Ti nem értitek, mennyire önbizalom hiányosak tudnak lenni ez miatt egyesek, és a plasztikához folyamodnak. Nem akarok itt rinyálni, de irtó szar így. Soha, senki nem dicsérte meg külön a mellemet. Csak annyit mondtak, csinos lány vagyok. De ezt is elsősorban az alakomra értették...
2013. okt. 13. 01:11
 10/52 anonim ***** válasza:
Butaság. Ha jó a feneked, és az alakod, senkit nem érdekel a melled. Ne hagyd, hogy meghülyítsen a média. Ha kerek melleid vannak, az pláne jó. Fel a fejjel, viseld büszkén őket!
2013. okt. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!