Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldi élet, külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi élet, külföldi társkeresés? Vagy itthoni párkapcsolat külföldre költözés?

Figyelt kérdés

Egyrészt ha nincs párkapcsolatban valaki, és kimegy külföldre dolgozni, élni, akkor utána ott mennyivel nehezebb párt találnia? Főleg már lassan 30 felé. Vagy van rá jó példa, hogy kint találtátok meg párotok?

Kint hogyan célszerűbb ismerkedni?

Tudtok ajánlati pl osztrák társkereső oldalakat, appokat?

Akik már együtt voltak itthon és utána mentetek ki, egyértelmű volt mindkettőtöknek hogy mentek? Vagy valamelyikőtök nem akart menni és ebből probléma lett?

Köszönöm!



márc. 31. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Nő vagy? Akkor bárhol könnyen megy
márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Laktam Németben egyedülállóként, tindereztem, de nekem a német pasik amúgy nem jöttek be. Ilyen túl komolyak, humortalanok, tárgyilagosak, nem tudnak flörtölni. De kinek mi. Nyilván ha jól beszéled a nyelvet, akkor nem lesz gond a párkereséssel.
márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

holényi zita erre a jó példa

ő magyarországon lakott mikor tinderezett, egy osztrák férfival jött össze

márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Én külföldön (németo es ausztria)inkább oroszokkal törökökkel.ismerkedtem es voltak barátok, bandázások, szerelmek és házasság is.

A németeket, osztrákokat en sem érzem hozzánk (magyarokhoz)hasonlónak. Nekem olyan paraszti stílusúnak tűnnek. Nagy öblös hang, sok esetben kövérek, söröznek, még mindig hordják a pasik a kantáros nadrág népviseletet is a térdzoknival. Es sokszor nárcik, azt hiszik ők a király, a magyar meg "szolga", de udvariasak nem éreztetik ezt, de átjön.

márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*De elinte itthon is volt barátom, mikor ki be járkáltam. Ő is eljegyzett.
márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"Főleg már lassan 30 felé"



Huszas eveid elejen kell geomaxxolni, mert a harmadik vilagbeli nok hamar elkelnek, ferjhezadodnak.



39F incel

márc. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért félsz a 30-tól? Ha minden jól megy, lesz az még 40 és több is. Görcsösen, félelemben nem lehet jól élni. Kicsit lazábban kéne, és mindig csak úgy, ahogy neked jó.
ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es: Gondolom, valami bajor vidékies helyen élsz. Berlinben nem hiszem, hogy népviseletben szaladgálnának. Az se igaz, hogy a németek többsége kövér és iszákos lenne. Sok sovány, vagy nem túlsúlyos is van köztük.
ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!