Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknél mindig csak náluk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél mindig csak náluk idősebb pasi jöhet szóba?

Figyelt kérdés
ápr. 2. 09:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem, de tőlem sokkal fiatalabb ne legyen. Max 1-2 év. Idősebb meg max öttel legyen.
ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nem tetszene ha vki arra verné magát mellettem, hogy ő fiatalabb. És állandóan ezt éreztetné velem. Szerintem nem sokan lennének akik fiatalabbak de érettebbek is vagy okosabbak és bölcsebbek is nálam tehát valahol mégis előttem járnak és nem forsítva hogy én pátyolgatok tanitgatok vkit. Vannak de ritka.
ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet általánosítani. Nekem a 10-15 évvel idősebbek tetszenek, de ez RÁM igaz.
ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
Egykorú vagy idősebb igen.
ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Az attól függ, hol tart fejben és az életében. Ha pl egy 25 éves készen áll megállapodni, apa lenni, akkor részemről oké. 32 vagyok.
ápr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Már jó ideje abbahagytam a pasizást. De ha megint rászánnám magam, csakis fiatalabbal kezdenék. A korombeliek már nagyon nagypapásak, plusz elég sok az alkesz is náluk. Addig viszont maradnak csak a macskák.
ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Nekem fiatalabb férfi nem kell, még az 1-2 év is zavaró. De idősebb se legyen 10 évvel, maximum 7 év korkülönbség oké nálam.
ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Egyszer találkoztam valakivel akivel úgy éreztem, hogy ő a másik felem (tudom, nyálasan hangzik, nem is vagyok ez a típus de nem tudom jobban leírni), aki 2 évvel fiatalabb nálam. Nem látszik és nem érződik, hogy fiatalabb. Egy percig se zavart. Én vagyok a nő.
ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ. Nekem 42 évesen már csak fiatalabb😉 20 évesen meg nyilván idősebb kellett.
ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17%
Dehogyis, a mai 30,40,50-es nők üldözik a magas, karcsú, jó genetikájú gimis/egyetemista srácokat.
ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!