Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne vegye az ember az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne vegye az ember az elutasítást magára? Kifejtem.

Figyelt kérdés

Nem arról beszélek amikor nincs vonzalom valaki részéről, mert azt nem lehet erőltetni.


De hogyan lehet azt nem magunkra venni, amikor valaki úgy nem akar megismerni/közelebb engedni, úgy utasít el, hogy közben nyilvánvalóan vonzódik hozzánk?


Nincs túl sok tapasztalatom, fiatal is vagyok, ezért is érdekelne mások véleménye.


Egyszer volt velem olyan, hogy megismertem valakit (nem konkrétan ismerkedési szándékkal, hanem társaságban) és elég hamar kiderült, hogy a köztünk lévő vonzalom kölcsönös. Történt is köztünk ez-az. Azt is láttam, éreztem, hogy kedvel. Nem bántottam meg, nincs velem baja. Mégis egyértelmű lett, hogy engem nem fog közelebb engedni magához, annak ellenére, hogy egyértelműen nagyon tetszettem neki. Részletekbe nem megyek bele.


Majd kiderült, hogy nincs túl az exén, valószínűleg még mindig szereti.


Szóval tudom, hogy nem rólam szólt a dolog, nem arról hogy ne lennék elég jó neki. Mármint bizonyos értelemben persze nem, hisz nem vagyok az exe:D


Szóval tudom, hogy nem kellett volna személyesen magamra vennem a dolgot, de valahogy mégse tudok ezen túl lenni teljesen.


Hogy lehet az ilyesmit nem teljesen megunkra venni?


ápr. 2. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Sokan azer nem engednek kozel hamar,mert felnek a csalodastol. Semmi koze ennek az exhez. Nem erzi biztosra a kapcsolatotok a viselkedesed miatt es visszafogja magat.
ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem tudják mit hagynak ki az életben, vagy mi mellett mennek el. Vakok.

Nekem csak 1 ilyen szerelmem volt(vagy kettő), aki pl abban a hitben van hogy megcsaltam, megbízhatatlan vagyok. Teljesen olyanok, mintha vmi halucin világban élnének. Es nem látják valamiert azt, hogy nem csalom, hű vagyok, ő a mindenem. Ők elkönyveltek vminek ami nem én vagyok. Furák.


Aztán azok is akik úgy indítanak hogy csak laza kapcsolat, meg nem kellek nekik. A végén ezek sírnak a legjobban, házasságot akarnak és ne hagyjam el. Es évekig is képesek keresni udvarolni hajtani szakítás után is.


Vagy akik felrúgnak boldog kapcsolatokat. Aztán később jönnek rá hogy az életüket rontották vele el, és meg kellett volna becsülni inkább.


Tévedni emberi dolog. De én se tudok velük mit tenni sajnos.

ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez már lejárt sztori, csak én vagyok az a típus aki lassan dolgozza fel az eseményeket. Eleinte amúgy egyikünk se vette túl komolyan a másikat. Ezzel nem is volt bajom, mert ugyanúgy álltunk egymáshoz. De már akkor is voltak fura dolgai. Hogy egy összejövetelen egy darabig tök kedves, normális, beszélget, közeledik, közel áll, flörtöl egy kicsit de semmi extra. Majd hirtelen, kvázi a semmiből közölte, hogy ő elindulna haza.


Én meg ott álltam értetlenül és hülyén éreztem magam. Hogy hát látom, hogy tetszem neki, hogy "úgy néz rám" amit nem lehet letagadni, hogy úgy áll hogy egymáshoz érjünk, hogy jól elvagyunk. Majd egyszercsak lelép. Miközben nem bántottam semmivel. És akkor én kezdtem el azon agyalni, hogy mi baj van velem? Mit csináltam rosszul, most akkor tetszem vagy sem, jó vagyok vagy sem?


És épp ez az, hogy tudom, hogy nem kellett volna magamra vennem a hasonló dolgait, mert ez az ő lelki világáról szólt, az ő csalódásáról, de valahogy mégis magamra vettem.


De hogy lehet ezt elkerülni?

ápr. 2. 10:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden elutasítás arról szól,aki elutasít.Nem kell magadra venni.

Nálam három ilyen volt, aztán mind a három megkeresett később többször is,hogy jaj nem úgy gondolták,stb.Nem volt még egy esélyük,na ez az,amit képtelenek voltak tudomásul venni.

De akit elutasítanak,azzal tisztelje meg magát annyival, hogy az ilyennel nem áll többet szóba.

ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előző vàlaszolókkal. Szerintem fogd fel úgy, hogy, az ő baja, hogy nem akart engem megismerni, és hogy nem baj, nekem úgyis sokkal jobb lesz, mert akit majd én megismerek, az képes lesz velem kapcsolatba kerülni.

Ennyi. :)

ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kimondta, hogy kedvel, vagy csak ezt láttad/hitted/érezted?


Sokszor többet képzelünk bele normális semleges kapcsolatokba, ha a másik elég csinos/helyes, és mi nagyon akarjuk őt.

ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiaba nem akarod magadra venni, hiaba magyarazod meg, hiaba hallgatsz meg tiz sztoikus megmondot a youtube-on, az erzelmeinket nem tudjuk gombnyomassal atallitani. Faj, es faj. Akkor kopik el lassan, ha kozben az eletben tortenik tovabb minden.
ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 szerintem azt azért le tudja venni az ember, hogy egy másik személy hogyan viszonyul hozzá.
ápr. 2. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!