Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye annak, hogy sikerem lesz, ha 42 éves nőként szexet kezdeményezek egy 25 éves srácnál, akinél úgy érzem, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
ápr. 2. 14:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
HA vonzónak talál akkor biztos sikered lesz.
ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Hogy nézel ki? 98 százalékban csak azon fog múlni
ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Tetszik neki a kinézetem, régebben ezt megbeszéltük, csak élőben kb már 2 éve nem találkoztunk. Néha face-n dumálunk keveset. Mst párommal belekezdünk a nyitott kapcsolatba és eszembe jutott ez a fiú. Azóta is egyedülálló, gondolom benne lenne néha egy kis szexelgetésben.
ápr. 2. 15:09
 4/26 anonim válasza:
51%
Szerintem 100%
ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha vissza emlékszem 25 éves koromra, nos igen... Volt olyan csinos, 40-es Nő, aki simán el tudott volna csábítani! ☺️

44/F

ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
50%. Vagy igen, vagy nem. Ha 25 évesen sosincs senkije, akkor valószínűleg jó leszel neki, mert másnak nem kell.
ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
11%

Innen gratulálok ehhez a hőstetthez. 25 éves kisgyerekkel de jó lesz majd a szex, gyakorlatilag a fiad lehetne.


Lenne itt parasztlázadás ha a kérdés fordítva lett volna feltéve: 42 éves férfi-25 éves nő. Oké, semmi baj, nem vagyunk egyformák mentálisan. Azért azt lefogadom hogy a kérdező 42 éves korára még hajadon. :) Így viszont értem a kérdést. Az hogy TE mint NŐ ajánlod fel magad, háááááát, hozzájárulsz a női nem lealacsonyításához, utána nem kell sírni hogy miért olyanok a pasik amilyenek. Szóval gratula mégegyszer! Ügyes vagy!

ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
7-es te a középkorban élsz és a frusztrált hangnem, amelyben írtál, inkább rólad sejteti, hogy még bottal sem piszkál meg egy férfi sem.
ápr. 2. 17:03
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
De az nemgond,ha 25 èves nő,ès 42 èves fèrfi.A màsik felâllàssal sosincs gond,èrdekes.
ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
9.es vagyok,a 7.esnek a màsik verziò felelne meg valszeg.
ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!