Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye annak, hogy sikerem lesz, ha 42 éves nőként szexet kezdeményezek egy 25 éves srácnál, akinél úgy érzem, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
ápr. 2. 14:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
18%
Ha csinos a nő akkor a 25 éves kisfiúk meg pont hogy attól érzik magukat menőnek hogy milfet dugtak meg
ápr. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Pont nem vagyok csinos.
ápr. 3. 06:02
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vagy csinos akkor 25 évesen sem kellenel neki
ápr. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Irígykedünk?
ápr. 3. 07:53
 15/26 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek a 25 éves "kisfiúk", remélem összejön neked. 42n
ápr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
15-ös köszi, szerintem tuti a dolog.
ápr. 3. 08:02
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom baromi jól néz ki a kisfiú. Persze hogy igen, más különben nem is menőznél vele. :D


Bizonyára minimum ilyen a srác:

[link]


Te meg ilyen:

[link]

ápr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
#17! Elég valószínűtlen, hogy egy olyan pasinak egy olyan nő kéne. Ti tényleg ennyire irreális univerzumban éltek? Nagyon gáz.
ápr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
14? 😂😂😂
ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

18. Én csak görbe tükröt szoktam tartani. Ha csak a levegőbe beszélnek az emberek, akkor egy 25 éves tini szeretőt így képzelnek el a nők. Ha meg 22 éves lányokról van szó, fullos top kategóriás szexéhes párductestűekre asszociálnak.


Meg általában, főleg a gyk-s nőknek ilyen pasijaik vannak.

[link]


[link]


[link]


[link]


Mi az hogy, ezek csak a beugrós srácok. A gyk-s nők arról híresek, hogy nekik vannak a leg-leg-leg-leg-leg szuperebb pasijaik, a legszebbek, a legjobbak, a legférfiasabbak, kizárólag csak maga az atyaúristen hibátlan, tökéletes férfiak. Mindenben, így a külsőségekben is. azt mondjuk nem értem, hogy akkor kinek jobb a pasija, mert hát ezt is el kellene dönteni, csak egy lehet a Galaxis közepe. Ez egy teljesen más világ, nem is értem hogy ők és a párjuk mit keresnek ezen a bolygón, ebben a porfészekben.


Amelyik gyk-s nő szingli, azok meg minimum a linkelt pasik között mazsolázhat, nekik lényegtelen a koruk vagy a külsejük, ők mint nők eszméletlenül vonzók, okosak, intelligensek. Szóval meg is értem hogy VB helyezett fittness modellek keresik a kegyeiket! :)

ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!