Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazából egy férfi se tud fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából egy férfi se tud fel szedni egy nőt se?

Figyelt kérdés
Csak a Nő engedi meg hogy megismerd nem? Vagy a férfi kap kevésbè randit amit az nagyon ritka a csajok azért félősebbek oda menni mint a férfiak szerintem, de mivel lehet igazán meg fogni egy Nőt? Mit tetszik nektek igazán?

ápr. 3. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
A felenel sztrokot kaptam
ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Dehogynem. A férfiak legalább fele fel tud szedni egy nőt.

Szerintem az sokaknak szimpatikus, ha a férfi határozott, de nem túlságosan, nem bunkó és nem erőszakos. Kedves, udvarias.

De ha valakinek nem vagy szimpatikus, akkor nem fogsz neki kelleni, akkor se, ha kedves vagy. A vonzódást nem lehet kierőszakolni.

ápr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De, fel tud, de csak azok akik szépen tudnak fogalmazni.
ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Egyébként a felszedés allat itt most mit értünk?

Jó dumával, hazudozással elkábítani a naív nőt, csak azért hogy bele tud helyezni a farkincád?

Vagy párkapcsolatra vágysz és el akarod nyernyi a kiszemelt nő bizalmát?

Nagyon nem mindegy.

ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

A férfiak páváskodnak, de sosem a férfi szedi fel a nőt. A nő a befogadó, innentől kezdve felesleges is bemagyarázni bármit is.


Ha nekem van egy házam, akkor nem az ember jött be a házba az utcáról, hanem ÉN engedtem be. Ellenkező esetben betörőnek hívják.


Ha egy nő nemet mond egy férfinak, és az megdugja, akkor nem az van hogy szeretkeztek, hanem hogy megerőszakolta.


Aztán jön az a szokásos "két emberen múlik, szóval közös döntés".

Nem. A férfi kinéz 10 nőt, bármelyikre nyitott. A férfi maximum csak nyitott egy kapcsolatra, de nem ő dönti el hogy lesz-e belőle valami, hanem a nő. Csak ám ezt a felelősséget a legtöbbem vállalja be, főleg ha valami véglényt választott.

ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Általában a nő választ, tehát részben igaz, amit írsz.
ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tehát én ma azt mondom, hogy kell egy nő. Nincs sok kritérium. Elindulok az utcán, rám kacsint egy nő. Elmegyek vele. Most akkor ki választott kit? 50-50? Nem, mert nekem gyakorlatilag mindegy, a nő meg az utcán kiválasztott.


Jön a másik eset. Egy bombázó kell, kifejezetten stabil elképzeléssel. Meglátom 1 hónap keresgélés után, odamegyek hozzá, megmondom neki hogy már pedig a csajom lesz. Rám néz, azt mondja oké. Na most mi a helyzet? 50-50? Itt meg az van, hogy rám nézett, döntött, jó leszek neki. A nő döntött megint.

ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
A férfi kiválasztja, kit akar aga mellett tudni, a nő meg eldönti, hogy fogadja-e a közeledését.
ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Ott a pont.
ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!