Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség nagyon magam alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség nagyon magam alatt vagyok még szűz vagyok 21 évesen, még soha nem volt barátnőm, félénk és introvertált srác vagyok hogy szerezhetnék végre barátnőt? : (

Figyelt kérdés

ápr. 3. 13:03
1 2
 1/16 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Mondjuk 21 évesen már nem számítasz tininek.

Kezdetnek elég lesz. Tedd rendbe magad egy kicsit és gondolkozz el a helyeden a világban.

20+ban már nem tininek kéne érezned magad…

ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De én még tini vagyok
ápr. 3. 13:19
 3/16 Kólauborkával ***** válasza:
100%

21 évesen? Tini = teenager, ami definíció alapján 13-19 éves korig terjed.

Te már 2 éve nem vagy tini, de mondok még jobba: 3 éve szavazati joggal rendelkező felnőtt ember vagy…

Szóval előbb légy tisztába önmagaddal, majd utána ismerkedj…

ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

én is tini voltam vagy 23 éves koromig. sztem sokan a munka kezdéssel engedik el a tini kort. de am valójában sokan gyerekek fejben.. szeretnek gyerekes dolgokkal foglalkozni.. ismerek én 40 éves tinit is aki úgy viselkedik mintha 15 lenne.. ettől még van munkahelye családja.

A kérdező így értette sztem.

igen a biológiai tini időszak az 13-17 de ezt mindenki tudja

ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
én még nagyon fiatal vagyok előttem az élet
ápr. 3. 13:34
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
akkor éld az életed, rinyálás helyett.
ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Mindenki előtt ott az élet, de aki csak várja az életet egy szép napon arra eszmél, hogy az elment mellette.
ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

a gyakorikerdesek egy segítő célzattal indított weboldal, információ és tanácsátadás elvén működik. tehát a fas*om gúnyolódó emberek mit keresnek /fecsérlik az idejüket itt? :)

6 os féléknek írom

ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"akkor éld az életed"


de nekem nincs olyanom, gyomorgörcsöm van ha ki kell mennem a lakásból, az utcán azt érzem hogy mindenki engem figyel és gondolják hogy "haha de gáz az a gyerek meg kéne halnia" ezért a lehető legtöbb időt töltöm a 4 fal között a sötét szobámban és csak akkor hagyom el a lakást ha muszáj, a szabadidőm 99%-a abból áll hogy a gép előtt poshadok

ápr. 3. 14:21
 10/16 Kólauborkával ***** válasza:
86%

Akkor elárulok egy szomorú dolgot, így 60 évesen is szűz leszel.

Szedd össze magad és kezd él i az életed. Hidd el nem olyan fontos mások véleménye, hogy e miatt ne menj ki.

Kétpem, hogy bárki ilyeneket gondolna rólad.

ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!